Артем Мілевський. У новий сезон із асистом

Артем Мілевський результативно відзначив своє повернення у брестське Динамо. Український нападник розпочав матч на лаві запасних. Але за 16 хвилин до кінця матчу, за рахунку 1:0 на користь своєї команди, Мілевський вийшов на поле. Артему знадобилось всього 13 хвилин для того, щоб віддати асист. Мілевський вдало зіграв на другому поверсі проти голкіпера і не порушив правила. Сам воротар не зумів зафіксувати м’яч, чим і скористався нападник Динамо.

На цьому забиті м’ячі у матчі Торпедо-БелАЗ – Динамо Брест не закінчились. На 90+3 хвилині господарі скоротили відставання у рахунку до мінімуму. На камбек часу просто не вистачило. 2:1 – переможний і результативний початок нового сезону для Артема Мілевського та брестського Динамо.