Артем Мілевський – володар Суперкубка Білорусі

Стартував новий футбольний сезон у Білорусі. Брестське Динамо Артема Мілевського зустрічалося з БАТЕ, котрий відтепер очолює екс-наставник Карпат та Чорноморця Олег Дулуб. Суперник українця виграв останні 5 матчів за Суперкубок і мав намір продовжити свою гегемонію.

Іншої думки були номінальні гості і вже в дебюті матчу вийшли вперед. На 14-й хвилині Динамо отримало право на пробиття пенальті, яке влучно реалізував Готал. Далі хороший гольовий момент був у Мілевського. Артем отримав м’яч на межі штрафного майданчика і без супротиву захисників пробивав по воротах, але БАТЕ врятував голкіпер.

Втім, наступна атака Динамо отримала логічне завершення. Мілевський взяв активну участь в гольовій атаці. Артем віддав передостанню передачу, гол на свій рахунок записав Вітус. У другому таймі БАТЕ притиснув Динамо до власних воріт, але команда Мілевського проводила небезпечні контратаки. На таких гойдалках потрібно відзначити майстерну гру голкіперів. Особливо це стосується стража динамівських воріт – Гутора. Екс-воротар Чорноморця як мінімум двічі тягнув практично мертві удари.

Та все ж БАТЕ зміг забити гол престижу. На 90-й хвилині Драгун зумів пробити Гутора і до мінімуму скоротити відставання у рахунку. На більше БАТЕ не вистачило. Динамо здобуло підсумкову перемогу із рахунком 2:1 та завоювало Суперкубок Білорусі.