Астана – Динамо. Сіра гра і яскравий результат

Після фіаско в Олександрії команді Олександра Хацкевича довелося вирішувати свої єврокубкові завдання у далекому Казахстані.

На щастя тренера Динамо встиг відновитися від ушкодження Микита Бурда, який пропустив останній матч киян у чемпіонаті. На щастя, бо без Бурди Хацкевичу в Олександрії довелося експериментувати із захистом (Сидорчук грав правого центрального оборонця) і  така новація позитивного результату не принесла.

Вони боротимуться за перше місце у групі Ліги Європи😎Стартовий склад FC Dynamo Kyiv на матч з Астаною⚡В яких містах тримають кулаки за киян✍

Опубліковано FootballHub Четвер, 29 листопад 2018 р.

Господарі з перших хвилин почали тиснути на ворота Дениса Бойка (голкіпер Динамо помилявся в останніх матчах, але Хацкевич продовжує вірити у свого воротаря). Перше випробування для Бойка чемпіон Казахстана створив на 7 хвилині. Воротар киян у намаганні перехопити простріл гравця Астани відбив м’яч точно на ногу Івана Маєвського, який з лінії воротарського майданчика відверто пробачив гостей, пробивши повз дальній кут.

Майже одразу супершанс мав Томасов. Хорватський півзахисник двічі пробивав із меж штрафного майданчика киян, але двічі його удар блокували захисники Динамо – паніка в обороні насторожувала українських вболівальників.

Фото FootballHub

Гостям не вдавалося зв’язати більше двох пасів… до 29 хвилини. Саме тоді кияни вперше розіграли осмислену комбінацію і вона завершилася голом. Че Че віддав на Циганкова, а капітан українців зіграв креативно, віддавши пас п’ятою у зону на Вербича – словенець з-під захисника Астани пробив у дотик. Не сильно, але влучно – 0:1.

Фото ФК Динамо

Кияни дивом не пропустили до перерви. Томасов виконав чудову подачу на дальню стійку воріт Динамо, де абсолютно вільний Мартазаєв (Віктор Циганков недопрацював у захисті) просто не влучив по м’ячу.

У другому таймі господарі поля продовжили гнути свою лінію. Простота в діях гравців Бабаяна дозволяла створювати нагоди для ударів команді з Казахстану. Мартазаєв і Томасов намагалися здивувати Бойка ударами по центру воріт Динамо – голкіпер киян з такими ударами впорався на відмінно.

Астана продовжувала пробачати динаміців і після перерви. Супермомент! Мартазаєв змарнував свій черговий шанс на 74 хвилині, коли, випередивши Кенджору, пробив повз ворота Дениса Бойка (традиційно для гравців Астани цього вечора).

Олександр Хацкевич, зважаючи на відсутність атакувальної гри від своїх підопічних, вирішив зробити акцент на захисті. Тренер Динамо зняв Шапаренка, Вербича та Циганкова, випустивши гравців, більше заточених на оборону – Гармаша, Сидорчука та Морозюка.

Вболівальники Астани до останнього підтримували свою команду і Рукавина ледь не віддячив фанатам. Сербський захисник наважився на удар з-за меж штрафного майданчика – Бойко кінчиками пальців перевів м’яч у поперечку воріт, врятувавши Динамо.

Гостьові 1:0 – Динамо виграє надважкий матч у Казахстані, чим гарантує собі перемогу у групі К та вихід до плей-оф Ліги Європи.