Астон Вілла — Вест Гем: Ярмоленко не вразив, як і його команда

Переможний склад не змінюють — так подумав Мануель Пеллегріні і випустив на матч з Астон Віллою тих самих бійців, які у минулому турі перемогли Норвіч (тоді Андрій Ярмоленко забив шедевральний м’яч).

У першому таймі команди намагалися грати обережно, звідси і невелика кількість по-справжньому небезпечних моментів. У Вест Гема згадати можна удари з дальньої відстані Нобла та Ярмоленка: перший пробив у руки голкіперу, а другий не влучив у площину воріт. Непогано головою пробивав Аллер після подачі Андерсона з лівого флангу, але м’яч пройшов поруч зі стійкою.

У Астон Вілли класно бив головою з меж воротарського майданчика кремезний нападник Веслі. Його удар був сильним, але із влучністю не склалося. Кращим вийшов удар у Макгіна. Півзахисник господарів сильно зарядив метрів з 25-ти, але Фабіанськи впевнено зіграв на лінії воріт.

Команди начебто і не помітили перерву, тому в другому таймі продовжили грати так само, як і в першій половині поєдинку. Вест Гем більше володів м’ячем, але гострішими були моменти саме Астон Вілли. Та й історія з дальніми ударами продовжилася. Дуже непогано пробивав з лінії штрафного майданчика Макгін, але м’яч пройшов поруч зі стійкою.

За такої гри заміни були просто необхідні. На 62-й хвилині Пеллегріні замінив Ярмоленка на Форналса.

Українець був не дуже помітним у цьому матчі, помилявся у передачах, за що і отримав одну з найнижчих оцінок серед гравців обох команд. Відомий портал WhoScored поставив Ярмоленку 6,2. До слова, інший вінгер Молотобійців Андерсон, якого теж замінили в середині другого тайму, отримав від WhoScored оцінку 7,3.

Вест Гем до фінального свистка зумів зберегти задовільний для себе рахунок 0:0. Задовільний, оскільки Молотобійці із 67-ї хвилини грали вдесятьох. Другу жовту отримав Масуаку.

Після 5-ти турів Вест Гем займає 9-ту сходинку в турнірній таблиці АПЛ.