Асист Морозюка приносить перемогу Різеспору. ВІДЕО

Ексдинамівець Микола Морозюк взяв активну участь у домашній перемозі свого Різеспора у матчі турецької Суперліги з Антальяспором.

Морозюк ідеально виконав навіс з кутового з правого флангу атаки. На передачу з глибини набіг оборонець Різеспора Абархун і з лінії воротарського невідпорно пробив під поперечку, вивівши господарів уперед – 1:0.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

На 54-тій хвилині команда Морозюка залишилася у меншості – за фол за межами штрафного майданчика пряму червону картку заробив голкіпер господарів Четін Тарік.

Українець пішов з поля на 78-ій хвилині, а його команда у підсумку витримала до фінального свистка, хоч довелося переграти аж 8 доданих хвилин – 1:0.

До цього у шести останніх матчах команда Морозюка зазнала п’яти поразок. 14 очок в 11 турах – не густо, але ця домашня перемога дозаоляє Різеспору піднятися на 11-ту сходинку турнірної таблиці.