Асист під удар скорпіона та хороша оцінка: Як зіграв Ярмоленко із Вотфордом

У третьому турі АПЛ Вотфорд на своєму полі приймав Вест Гем. У стартовому складі Молотобійців нарешті вперше у сезоні вийшов Андрій Ярмоленко.

Вест Гем повів вже на 3-й хвилині матчу. Захисник Вотфорда дуже необачно зіграв у власному штрафному майданчику, зачепивши ногу Лансіні. Нобл впевнено реалізував пенальті — 0:1.

Вотфорд серйозно огризнувся хорошою атакою, яку міг завершувати Делофеу. Іспанець з близької відстані пробив сильно, але над поперечкою.

На 17-й хвилині Вотфорд зрівняв. Грей забіг за спини захисникам Молотобійців, отримав м’яч у штрафному майданчику і пробив низом у правий від Фабіанського кут — 1:1.

Ярмоленко міг стати співучасником фантастичного забитого м’яча. Андрій навісив зі свого флангу на Аллера, а нападник Вест Гема намагався вразити ворота “ударом скорпіона”. Та французу не вдалося виконати Ібрагімовича. Удар Аллера був занадто слабким.

В одному з епізодів Ярмоленко серйозно помилився у передачі на своєму фланзі та дозволив футболістам Вотфорда вибігти у хорошу контратаку. Від пропущеного м’яча Вест Гем врятувало тільки диво.

Головний тренер лондонців Мануель Пеллегріні десь відчув, що Ярмоленко не завжди встигає відпрацьовувати в обороні і на деякий час відправив українця грати у центр під нападником.

Андрій міг покращити настрій Вест Гему перед свистком на перерву. Андерсон пробивав головою, м’яч летів у правий від воротаря кут. Ярмоленко не став його добивати, вважаючи, що буде гол. Але м’яч влучив у стійку, а Андрій не встиг зорієнтуватися у ситуації.

Ярмоленко міг вивести Вест Гем вперед на початку другого тайму. Українець перед штрафним майданчиком Вотфорда хитнув захисника і закручував м’яч у праву від воротаря дев’ятку. Удару забракло сили, тому Фостер встиг зреагувати.

Та попри хороший початок другого тайму Пеллегріні зняв з гри Ярмоленка вже на 56-й хвилині матчу, випустивши Антоніо. Скоріш за все, тренер готував цю заміну ще у перерві.

Перемогу Вест Гему організував Аллер. Француз у другому таймі відзначився дублем і встановив остаточний рахунок — 1:3.

Українець відіграв непоганий матч, хоч і було видно, що фізичні кондиції Андрія ще не ідеальні. Він отримав за матч оцінку 7.1 від популярного статистичного порталу WhoScored.