Асист Яремчука, розгром Мілана і порятунок Бенфіки. Вечір божевільних матчів у Лізі Європи

Третій тур Ліги Європи приніс розчарування не лише луганській Зорі…

Зоря, Рієка, Стандард, Дандолк, Карабах, Лудогорець і майже рідний українцям Гент мають бублики у графі “очки”. Між іншим, уже середина дистанції. Італійський Мілан програв уперше в сезоні, але так, щоб запам’яталося. Порадував хіба Феєноорд. А Бенфіка влаштувала незабутній валідольний вечір своїм фанатам.

Усі результати матчів третього ігрового дня в Лізі Європи Група А

Рома 5:0 Клуж (Побиття румунів підопічні Фонсеки розпочали з 2-гої хвилини матчу, з гола Мхітаряна, а завершили на 89-тій. Дубль у Майораля)

Янг Бойз 3:0 ЦСКА Софія (З другої хвилини приголомшили гостей і швейцарці)

Тут після третього туру Рома перша, Янг Бойз другий.

Група В

Рапід Відень 4:3 Дандолк (Гармата Любічича у ворота гостей на 22-тій хвилині заслуговує на тривалу овацію. До 79-тої хвилини трималася нічия 1:1, а далі сталося шаленство: Рапід забивав з гри – а суперник з пенальті)

Арсенал 4:1 Молде (Спершу Лено пропустив здалеку від Еллінгсона, а потім гості забили собі аж два автоголи, а Пепе і Віллок добили норвежців)

Каноніри перші, Молде другий.

Група С

Хапоель Б-Ш 2:4 Баєр (Другий гол з дубля Аколаце у Маккабі – неймовірне соло, а автогол Дадья смішний до гикавки. Голкіпер відбив м’яч з відскоком від землі просто у голову своєму захисникові. 2:2 наприкінці матчу на впевнену перемогу німців перетворили удари Бейлі та Вірца)

Славія Прага 3:2 Ніцца

Група D

Лех Познань 3:1 Стандард (Дубль у шведського нападника Леха Ісхака)

Бенфіка 3:3 Рейнджерс (Свиню португальцям підклав Отаменді – його вилучення за зрив виходу сам на сам уже на 19-тій хвилині матчу сприяло камбеку шотландців іще до перерви. 1:3 здавалися вироком до виходу на поле Нуньєса. На 77-ій уругваєць класно асистував, а на 90+1 вирвав для Бенфіки нічию потужним ударом здалеку)

Після трьох турів Бенфіка програє лідерство у групі рейджерам за додатковими показниками.

Група Е

ПАОК 4:1 ПСВ (Перший тайм виграли гості. Греки розірвали голландців за стартові 20 хвилин по перерві: Живкович – дубль плюс пас)

Омонія 0:2 Гранада (Кіпріоти вже після пропущеного м’яча у першому таймі залишилися у меншості. За два фоли вилучили Дюріша, тож шансів виправити ситуацію у них практично не було)

Гранада – лідер, ПАОК за нею.

Група F

Рієка 1:2 Наполі

Реал Сосьєдад 1:0 АЗ

Тут Наполі, АЗ і Реал Сосьєдад мають по 6 очок.

Група G

Лестер 4:0 Брага (Дубль і гольова Іхеаначо)

Зоря 1:4 АЕК (Тут стає просто боляче згадувати. Чигринський зіграв увесь матч, Шахова замінили на 70-тій хвилині)

Лестер, як і Арсенал, йде без втрат. У греків – перша перемога.

Група H

Селтік 1:4 Спарта Прага (Дубль Юліша приголомшив шотландців ще у першому таймі, згодом стався його хет-трик і гол Крейчі на 90-тій хвилині)

Мілан 0:3 Лілль (На хет-трик Язиджи Ібрагімович і Ко вдома нічим відповісти не змогли. Перша поразка Мілана у сезоні стала рекордною домашньою в єврокубках)

Французи перші, Мілан за ними. Селтік лише з одним балом.

Група I

Вільярреал 4:0 Маккабі Т-А (Матч розпочався із запізненням на понад годину через зливу. Дубль плюс асист п’ятою Бакки)

Сівасспор 2:0 Карабах (Рибалка продовжує заліковувати травму, а Кайоде продовжує забивати)

Група J

Лудогорець 1:3  Тоттенгем (У Кейна гол плюс пас, а Сону вистачило пів хвилини на полі для асисту)

Антверпен 0:1 ЛАСК (Судив Арановський, Чеберко просидів на лавці для запасних, а ексдинамівець Мбокані свій Антверпен голом не порадував попри те, що ЛАСК з 68 хв грав у меншості після вилучення Холланда)

Тоттенгем, Антверпен і ЛАСК здобули по 6 очок.

Група K

Динамо Загреб 1:0 Вольфсбергер (Гості пропустили вже у меншості – дві жовті за перший тайм встиг заробити Тафернер)

Феєноорд 3:1 ЦСКА Москва

Тут уся боротьба попереду, загребці поки що перші.

Група L

Гоффенгайм 5:0 Слован Ліберец (Качараба грав зі старту і зарадити в обороні не зміг: між дублями Даббура і Адамяна затесався гол Грілліча)

Црвена Звезда 2:1 Гент (У старті вийшов лише Яремчук. Нападник віддав асист під удар на 31 хвилині гри)