Домашня сторінка ПРОГНОЗИ АСЖУ обере найкращих 7 травня на церемонії “Найкращі спортивні медіа України 2020”

АСЖУ обере найкращих 7 травня на церемонії “Найкращі спортивні медіа України 2020”

4 читачів онлайн
0
78

Асоціація спортивних журналістів України оголосить найкращих журналістів та спортсменів за підсумками 2020 року

7 травня у приміщенні PMHUB відбудеться святкова церемонія нагородження “Найкращі спортивні медіа України 2020”. Асоціація спортивних журналістів України, яка є представником міжнародної організації AIPS, оголосить імена переможців у 20 номінаціях. Серед них нагороди за “Найкраще інтерв’ю”, “Найкращий репортаж”, “Медіа-подію року”. Також будуть визначені володарі почесних звань “Найкращий спортивний журналіст”, “Найкращий футбольний журналіст”, “Найкращий молодий журналіст”, найкращі медіа у відповідних категоріях – електронні ЗМІ, телебачення, радіо, друковані видання.

АСЖУ заснована 1999 року. Вже два десятиліття гуртує спортивну спільноту, зокрема визначаючи найкращих у відповідних журналістських категоріях. Цього року гала-вручення обіцяє бути яскравішим та пам’ятним для лауреатів, оскільки АСЖУ заручилася підтримкою генерального партнера – брендом Parimatch, що допоміг в організації журналістського свята.

Для визначення найкращих експерти проаналізували журналістські роботи за 2020 рік, голосуванням визначивши трьох найкращих у кожній категорії. Після цього відбулося голосування за списком із трьох претендентів. Імена переможців будуть збережені до самого їхнього оголошення на церемонії вручення нагороди.

Президент АСЖУ Олександр Гливинський

Спортивні медіа переживають дуже непростий час. Чимало видань просто перестало існувати, журналісти масово втратили роботу. Ми маємо не дати журналістиці, також і спортивній, зникнути і підтримати наші спортивні медіа. Це премія для цього й покликана – підтримати тих колег, які попри все залишаються відданими професії і працюють значною мірою всупереч, а не завдяки

Імена спортивних лауреатів 2020-го, визначених АСЖУ наприкінці минулого року, уже відомі: титул “Найкращого атлета року” здобула легкоатлетка Марина Бех-Романчук, “Найкращим тренером” визнано її наставника Вадима Крушинського, а “Командою року” журналісти обрали жіночу біатлонну четвірку, котра здобула бронзу на Чемпіонаті світу.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в ПРОГНОЗИ
Закриті коментарі

Перевірте також

Україні прогнозують 15 місце на Іграх у Токіо

23 липня у Токіо стартує Олімпіада, яка була перенесена через пандемію …