Атакувальне божевілля. Десна та СК Дніпро-1 влаштували у Чернігові неймовірну рубку

Десна після розгромної поразки від Шахтаря (0:4) у 19 турі УПЛ приймала потужний цього року Дніпро-1, що у поєдинку з Ворсклою втратив Дугласа

Склади Скріншот з Instagram

Перший тайм на зустрічних курсах

Обидві команди гру розпочали без розвідки. За стартові 5 хвилин Десна провела кілька гострих атак з трьома ударами по воротах. Після першого Юрчук перевів м’яч на кутовий, розіграш якого завершився ударом Калитвинцева поруч зі стійкою. А за мить свою спробу ударом вище змарнував Будківський. Дніпро-1 відповів прицільним ударом Довбика здалеку – цього раду воротарський клас продемонстрував Литовка.

В середині тайму кілька нагод мав Гуцуляк. Парочку півзахисник Десни зажував, а одна з них завершилася ударом у стійку! Негайно Чуже флангом пролетів пів поля, але Довбик у штрафному господарів не переграв воротаря чернігівців у торкання – команди явно вирішили грати взагалі без центра поля. Наступний пас Чуже змарнував уже Назаренко. Олександр, щоправда, з гострого кута не влучив у площину воріт низом. На 30-тій хвилині гри Юрчук знову показав якісну гру, перевівши м’яч на кутовий після підступного удару Тотовицького. Дуже динамічний за грою тайм продовжив Чуже. Хорват взяв ініціативу вже у свої ноги – чудовий обвідний удар хорватського нападника засейвив Литовка!

А на 45+1 воротар Десни змушений був все-таки виймати м’яч із сітки. Чуже відгукнувся на черговий вертикальний пас, обіграв Гітченка у штрафному майданчику і пробив у ближній кут. Як не намагався Литовка сісти у шпагат, м’яч проліз між його ногою і стійкою у ворота. Дніпро-1 забив роздягальню – 0:1! За перший тайм команди завдали 11 ударів по воротах, більшість з яких несла реальну небезпеку.

Скріншот з Instagram Другий тайм – однобічний рух з реверсивною смугою

Хвилі атак Десни, що кинулася відігруватися, принесли супермомент на 58-ій хвилині. Тамм головою пробивав по воротах Юрчука і голкіпер Дніпра-1 дивом потягнув удар з відскоком від землі! Такий ритм не міг обходитися без помилок. В Дніпра-1 вони видавалися неприємнішими. Так, Сваток у простій ситуації не зміг зупинити м’яч і Десна тримала суперника у напрузі, щоправда, без удару. На 65-тій вже Назаренко віддав м’яч супернику, але Тотовицький момент знову не використав – з вигідної позиції пробив вище воріт.

Дніпро-1 планував діяти на контрвипадах, але Десна увімкнула максимальний пресинг. Крім того, з плином ігрового часу танули і сили дніпрян. Обидва наставники впливали на гру замінами: і якщо Йовічевич виставляв оборонні редути, то Рябоконь міняв тактичну схему на ще атакувальнішу з трьома захисниками. Гості вибудували масований захист і їм вдавалося діяти обережно та надійно. На 86-тій хвилині Безбородько, що вийшов на заміну, завершував ударом головою навіс Калитвинцева зі штрафного – Юрчук правильно обрав позицію у воротах і намертво зафіксував м’яч у руках.

Згодом вже у доданий час не пощастило Тотовицькому – падаючи він пробив повз ворота. Вже після цього Дніпро-1 двічі спромігся дістатися воріт і заробив дуже небезпечний штрафний – Безбородько ціною жовтої картки зупинив прорив гостей. І на 90+4 Чуже забиває на добиванні після удару Піхальонка – 0:2! Рекордна серія Дніпра-1 у 2021-му – шість матчів в УПЛ без поразок.