Атакував, як міг. Зозуля бився до кінця, але Альбасете програв

У 21 турі Сегунди Альбасете приймав сусіда по турнірній таблиці Ельче

Передмова

Минулої неділі відбувся матч на стадіоні Кампо де Вальєкас між Альбасете та Райо Вальєкано, який було припинено через образи на адресу Романа Зозулі. У четвер українець провів відверту прес-конференцію, щоб прояснити ситуацію і дати всі відповіді фанатам Райо. Після такого напруженого тижня Альбасете повернувся до гри і приймав у себе вдома Ельче. Для цієї зустрічі вболівальники клубу запланували ряд дій на підтримку Зозулі. Коли він виходив на розминку перед матчем, фанати нагородили його оплесками.

Підтримка

А вже початку гри, коли українець вийшов на поле, він отримав овацію стоячи, яка повторилася на 10-й хвилині, що збігається з номером форварда.

Проте у цьому матчі Роман Зозуля грав майже постійно без м’яча. Ельче мав солідніший вигляд, а господарі відзначалися хіба фолами. Лише на 30 хвилині поєдинку Зозуля сам створив для себе момент. Він виграв боротьбу у захисника, але, на жаль, пробив повз ворота. Українець грав натхненно як в атаці, так і в обороні. Показовий момент стався наприкінці тайму, коли Зозуля спочатку вибив м’яч з власного штрафного майданчика, а за 15-20 секунд опинився вже у штрафному майданчику суперника.

Загалом, в першому таймі могли забивати обидві команди. Спершу після подачі з кутового міг забивати Ельче, проте м’яч після удару захисника гостей пролетів у декількох сантиметрах від стійки. Під перерву гості спіймали Альбасете на контратаці. Та після прострілу на дальню стійку нападник Фернандес не влучив у ближній кут воріт.

У компенсований арбітром час Гарсіа – лівий захисник Альбасете – після подачі з флангу технічно пробивав з 14 метрів у дальню дев’ятку. Проте і господарям трішки забракло влучності.

Один гол = перемога

Другий тайм теж розпочався з інтесивної боротьби: чергову жовту отримав гравець Альбасете Азамум, а вже за декілька хвилин попередження для гравця Ельче Кальвіо. На 60 хвилині захист господарів провалився і нападник Ельче Ясін продерся віч-на-віч із голкіпером, але не зміг його переграти, завдавши удару по центру. Альбасете відповів доволі швидко небезпечним ударом Педро з 25 метрів. М’яч з-під поперечки дістав голкіпер Сан Роман.

На 73 хвилині Роман Зозуля міг відкривати рахунок, але простріл з лівого флангу був трішки в спину українському нападникові і він не зміг переправити м’яч до сітки воріт суперника. Гості ж миттєво вибігли у контратаку, яку завершив ефектний удар Ясіна після подачі партнера з кута штрафного майданчика – 0:1.

Альбасете побіг вперед, проте всі спроби зрівняти рахунок закінчилися нічим. Команда Романа Зозулі програла конкуренту у боротьбі за вихід до Примери.