Аталанта б’є команду Балотеллі. Малиновський із супершансом

Аталанта у 14-му турі Серії А зустрічалася із Брешією, за яку виступає скандальний Маріо Балотеллі. Руслану Малиновському місця у старті Бергамасків не знайшлося.

Аталанта була явним фаворитом матчу. Бергамаски одразу захопили ігрову ініціативу у поєдинку, тому на гол довго чекати не довелося. Пашаліч вже на 26-й хвилині відкрив рахунок ударом головою з меж воротарського майданчика.

На початку другого тайму на поле вийшов Руслан Малиновський і майже одразу став одним із творців другого забитого м’яча. Українець прострілив з правого флангу, захисник Брешії не зміг винести м’яч, чим скористався Ілічич. Словенець класно віддав у воротарський, а Пашаліч елегантно переправив м’яч у ворота п’ятою.

Після цього супермомент був у Малиновського. Руслан отримав м’яч перед штрафним майданчиком господарів поля, “відчепив” захисника і з неробочої правої сильно пробив у лівий від голкіпера кут. Стійка врятувала Брешію.

Третій гол Аталанти — цілковита заслуга Ілічича. Нападник Бергамасків видав спринт зі своєї половини поля, вийшов сам на сам із голкіпером та не схибив. 3:0 — спокійна перемога Аталанти.

Українець отримав середню оцінку за цей матч від WhoScored — 6.9. Найкращим у складі Аталанти визнали Ілічича (9.3).

Аталанта посідає 6-ту сходинку в турнірній таблиці Серії А.