Аталанта Малиновського. Драматична репетиція перед Лігою Чемпіонів

У 3-му турі Серії А Аталанта Руслана Малиновського грала в Генуї з місцевим Дженоа. Українець розпочинав матч на лавці для запасних. Головний тренер нової команди нашого півзахисника Джан П’єро Гасперіні віддав перевагу в центрі поля Фройлеру та Пашаличу.

‪👥 Scendiamo in campo così! ⚔️‬ ‪Our Starting XI for #GenoaAtalanta! 👊‬ — ‪#GoAtalantaGo ⚫️🔵 #SerieATIM‬

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Sep 15, 2019 at 2:49am PDT

Команди показали рівну гру в першому таймі, створивши декілька небезпечних моментів. Дженоа навіть забила, але гол скасували через офсайд. На перерву команди пішли без забитих м’ячів.

На 60-й хвилині замість Йосипа Ілічича на полі з’явився Луїс Мур’єль. А вже через три хвилини нападник гостей Дуван Сапата заробив пенальті. Однак, арбітру довелося звернутися до системи VAR. Через хвилину Мур’єль реалізував одинадцятиметровий.

На 90+1 хвилині пенальті призначили в інші ворота. Цього разу рефері не вагався. А Доменіко Крішито потужним ударом пробив голкіпера Аталанти Голліні. Інтрига трималася до кінця поєдинку. І все-таки в матчі стався шедевр. Дуван Сапата блискучим ударом з-за меж штрафного майданчика поклав м’яч під поперечину – 2:1.

Малиновський на полі так і не з’явився. Нервовий матч і хороше завершення для Аталанти, яка наступного тижня зіграє із загребським Динамо в Лізі Чемпіонів.