Аталанта несподівано спотикається. Малиновський не забив пенальті Мілану

У 36 турі Серії А команда Малиновського завітала до Мілана.

Ювентус міг оформити чемпіонство у поєдинку 35-туру Чемпіонату Італії проти Удінезе, але неочікувано поступився. Команда Роналду дала шанс переслідувачам, серед яких найближче саме Аталанта. Бергамаски відстають від туринців на 6 очок, тому кожна перемога надважлива (навіть у боротьбі за другу сходинку, де переслідування ведуть Інтер та Лаціо).

Руслан Малиновський на поєдинок проти Мілана вийшов у стартовому складі і став однією із найпомітніших фігур першого тайму.

Господарі досить швидко вийшли вперед завдяки неймовірному удару зі штрафного від Хакана Чалханоглу. М’яч після удару турка з флангу залетів у дальню дев’ятку воріт Аталанти – 1:0.

За гостей голом міг відповісти Малиновський. Білья наступив українцеві на ногу, і рефері після перегляду відеоповтору вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті взявся виконувати сам постраждалий, але удар ексгравця Зорі був не дуже вдалим, тому Доннарумма здійснив сейв.

Зрівняти рахунок Аталанті вдалося на 34 хвилині. М’яч після удару Фройлера і серії рикошетів потрапив до Сапати, який з декількох метрів переграв голкіпера Мілана – 1:1.

Малиновського змінили на 57 хвилині (вийшов Муріель), але гру Бергамасків це не покращило.

Чалханоглу міг вирвати для Мілана перемогу, але Аталанту після удару півзахисника врятувала стійка.