Аталанта рятується в матчі з Лаціо. Малиновський вийшов, віддав на гол і міг стати героєм. ВІДЕО

Головний тренер Аталанти Джан П'єро Гасперіні вирішив залишити Руслана Малиновського в запасі.

У первому таймі гості виглядали краще за господарів в атаці. Лаціо шукав свої моменти в контратаках і робили це гравці римського клубу доволі непогано. У Аталанти серйозні кадрові проблеми в обороні (Де Рон був змушений грати центрального захисника) і через це доволі часто захисники діяли не злагоджено.

Римляни вийшли вперед вже на 18-й хвилині поєдинку. Іммобіле уникнув офсайду, зблизився із голкіпером, але пробив прямо у воротаря. М'яч відскочив до Педро, який і вразив ворота Муссо — 0:1.

Бергамаскам вдалося зрівняти рахунок аж на останній хвилині першого тайму. Сапата зробив все у своєму стилі: виграв боротьбу на правому фланзі у Хюсая, увійшов до штрафного майданчика (Ачербі не встиг підстрахувати Хюсая) і сильно пробив у дальній кут — 1:1.

На початку другого тайму на полі з'явився Руслан Малиновський.

Лаціо вийшов вперед на 74-й хвилині. Де Рон втратив м'яч у центрі поля, Педро дав атаці швидкість, Башич віддав під удар Іммобіле, а нападник римлян вколотив м'яч у ворота — 1:2.

Героєм для Аталанти міг стати Руслан Малиновський, але на останніх хвилинах поєдинку українець сильно пробив повз ворота з меж штрафного майданчика. Та все ж, бергамаски таки вигризли нічию. І тут не обійшлося без Малиновського. Українець навісив з глибини, Демірал підправив головою у штрафний майданчик, а Де Рон чітко пробив у лівий від Пепе Рейни кут.

2:2 — закономірний результат матчу.