Аталанта — Рома. Геній Гасперіні та шедевр конкурента Малиновського

В одному з центральних матчів 24-го туру чемпіонату Італії Аталанта Руслана Малиновсього зустрічалася з Ромою.

На жаль, Малиновський зі стартових хвилин на поле вже звично не вийшов.

View this post on Instagram

‪👊 La nostra formazione titolare!‬ ‪👆 Here’s your Starting XI for #AtalantaRoma!‬ ______ #SerieATIM #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #ForzaAtalanta #Atalanta #Bergamo #football‬ #StartingXI.

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Feb 15, 2020 at 10:55am PST

Перша половина матчу була за Аталантою. Бергамаски гостріше діяли в атаці і майже не помилялися в обороні. Дуже хороші моменти мали Ілічич та Гомес. Підопічні Фонсеки намагалися грати широко, задіювати флангових гравців. Римляни доходили до штрафного майданчика Аталанти і просто не знали, що робити з м’ячем. Ще й у відборі Бергамаски діяли дуже ефективно. Здавалося, що забити мала Аталанта, але все сталося навпаки. Наприкінці тайму Паломіно дуже невдало прийняв передачу від партнера по команді, подарував м’яч у дуже простій ситуації Джеко, а нападнику залишалося лише переграти голкіпера — 0:1.

Другий тайм розпочався із того, що Паломіно виправився за свою помилку. Після навісу Гомеса з кутового Джимсіті переправив м’яч на дальню стійку, а там вже чекав Паломіно, який у падінні переправив ногою м’яч у ворота — 1:1.

На 59-й хвилині своє тренерське чуття продемонстрував Гасперіні. Пашалич (головний конкурент Малиновсього у боротьбі за місце у складі) вийшов замість Сапати і ця заміна одразу спрацювала. Гомес та Госенс видряпали м’яч на лівому фланзі атаки, вивели на ударну позицію Пашалича, який метрів з 14-ти зарядив у самісіньку дев’ятку. Шедевральний гол і — 2:1.

За 7 хвилин до закінчення основного часу матчу вийшов Руслан Малиновський. Але після виходу на поле українця, команди не встигли навіть обмінятися бодай якимись небезпечними моментами, хоч римляни і продемонстрували щось схоже на останній штурм.

Завдяки цій вольовій перемозі Аталанта змогла відірватися від Роми аж на 6 очок. Бергамаски продовжують посідати 4-ту сходинку в турнірній таблиці Серії А. Римляни залишаються на 5-й позиції.