Аталанта розриває. Бергамаски з Малиновським знищують Кальярі. ВІДЕО

Після перемог над Торіно та Лаціо Бергамаски вдома приймали Кальярі

Аталанта вже у першому таймі поєдинку Серії А з Кальярі зняла всі запитання про переможця зустрічі. Підопічні Гасперіні відвантажили у ворота гостей чотири м’ячі за стартові 45 хвилин. Годін своїм точним ударом лише підсолодив гіркоту, яка залишилася у гостей після першої половини поєдинку. За Бергамасків до перерви відзначалися Муріель, Гомес, Пашалич і Сапата.

Руслан Малиновський вийшов на поле на 65 хвилині за рахунку 4:2 на користь своєї команди. Українець за відведений йому час встиг відзначитися корисними діями. Саме гравець збірної України віддав на Пашалича, який своїм пасом знайшов Ламмерса, а той свій шанс не згаяв – 5:2!

Сам Малиновський мав пару дуже хороших моментів, але в одному випадку гостей врятував голкіпер, а в іншому – м’яч зрізався з ноги українця. Оцінка за матч – 6,5 балів.