Аталанта — Удінезе. Малиновський долучився до побоїща

Аталанта Руслана Малиновського зустрічалася з Удінезе у 9-му турі Серії А. Українець вийшов на заміну в другому таймі поєдинку.

Господарі поля вже у першому таймі зняли майже всі питання у матчі. Та все починалося не надто оптимістично для Аталанти: підопічні Гасперіні пропустили вже на 12-й хвилині. Та після цього, господарі взяли гру під контроль. Дублем відзначився Ілічич, Муріель реалізував пенальті, а захисник Удінезе Опоку допоміг Бергамаскам, залишивши Удінезе вдесятьох.

View this post on Instagram

⏸️ Grande reazione dopo il gol di Okaka! Due volte @ilicic72 e @luisfmuriel9 dal dischetto, chiudiamo in vantaggio il primo tempo!! 💪 A great reaction after Okaka's goal! We lead at the end of the first half!! #AtalantaUdinese 3-1 #SerieATIM #GoAtalantaGo ⚫🔵 #ForzaAtalanta

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Oct 27, 2019 at 8:05am PDT

У другому таймі побоїще продовжилося. Муріель забив двічі. Також, відзначилися голами Пашаліч і 17-річний Траоре. У підсумку — розгромна перемога Аталанти над Удінезе 7:1

Малиновський вийшов на 52-й хвилині замість Дьїмсіті. Українець, як завжди, був заряджений на удар, шукав вільні зони та непогано віддавав передачі на партнерів по команді.

Авторитетний портал WhoScored виставив Малиновському середню оцінку 6.4. Найкраща оцінка в команді українця у Муріеля — 10.