Аталанта з Малиновським поховала жалюгідний Мілан. Українець із фантастичним асистом

Аталанта Руслана Малиновського у 17-му турі Серії А зустрічалася з Міланом. Українець вийшов у старті Бергамасків.

Розминка

Українець дуже високо розташовувався на полі. Гомес, Ілічич та Малиновський постійно змінювали позиції в атаці. Спочатку забивати міг словенець, але з його ударом впорався Доннарумма. Друга спроба була від Гомеса і вона виявилася результативною. Колишній гравець харківського Металліста на 10-й хвилині продемонстрував свої найкращі якості. Гомес класно пройшов по лівому флангу, обіграв Конті і сильно пробив у дальній верхній кут — 1:0.

Після пропущеного м’яча Мілан і далі мав безпорадний вигляд. Найгіршим було те, що Мілан не мав ані найменшої думки у нападі. Скупчення гравців у центрі не давало жодного результату, тому латералі Аталанти могли більше зосередитися на атаці. Провал міланців у першому таймі яскраво демонструвала статистика: 3 удари — 0 у площину.

Розгром

По перерві Аталанта продовжувала демонструвати свій найкращий футбол. Високий пресинг у поєднанні з прекрасними індивідуальними діями Гомеса та Ілічича давали хороший ефект. До цієї пари долучився і Малиновський. Спершу українець міг стати автором результативної передачі на Кастаня, але після навісу у штрафний майданчик латераль Бергамасків пробив невлучно.

За декілька хвилин після цього епізоду забити міг вже сам Малиновський. Руслан опинився в оточенні трьох захисників перед штрафним майданчиком Мілана, хитнув одного суперника і пробив. Влучності не вистачило, але усе можна списати на удар із неробочої правої ноги.

Аталанта на 61-й хвилині подвоїла перевагу. Госенс пробив з правого кута штрафного майданчика, а Пашалич ледь торкнувся м’яча у воротарському і зробив рахунок — 2:0.

Ще за 2 хвилини Бергамаски повністю поховали надії Мілана на позитивний результат. Малиновський розігнав атаку на правому фланзі, Пашалич продовжив у центр на Ілічича, який розхитав Калабрію і розстріляв Доннарумму з близької відстані — 3:0

Абсолютний MVP матчу Ілічич повторив щось подібне на 72-й хвилині. Хлопчиком для биття виявився Сусо, який не догледів за лівою ногою словенця. Ілічич зарядив у дев’ятку з дальньої відстані — 4:0.

👉👨🏼‍🏫👈 EL PROFESORRRRRR!!! Doppietta di @ilicic72 e poker #Atalanta!!! #Iličić makes it 3 and then 4-0!!! ______ #AtalantaMilan #SerieATIM #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #ForzaAtalanta

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Dec 22, 2019 at 5:14am PST

Та Малиновський не залишився без результативної дії. Руслан ледь не зі свого штрафного майданчика запустив м’яч на хід Муріелю, Доннарумма незграбно зіграв на виході, а нападник Аталанти зробив рахунок непристойним — 5:0.

Мілан вже звик до поразок, але рахунок 5:0 — цілковита ганьба для легендарного клубу. А команді із Бергамо можна тільки поаплодувати за такий фантастичний матч. Аталанта піднялася на 5-те місце у турнірній таблиці Серії А. Мілан замикає десятку.