Аталанта з Малиновським у старті не здолала Дженоа. Оцінка українця

Аталанта Руслана Малиновського зустрічалася із Дженоа у 18 турі Cерії А

Українець вийшов у стартовому складі бергамасків.

Попри статус фаворита протистояння, за грою Аталанта не надто переважала Дженоа у першому таймі. Навіть статистика ударів кращою була саме у гостей: 4 постріли проти 2. Непогано пробивали Шомуродов та П’яца. У бергамасків за удари відповідав Ілічич.

Малиновський був активним. Українець виконав декілька хороших розрізних передач. Cпроби ударів також були, але захисники встигали заблокувати.

У другому таймі гравці Аталанти вже активніше діяли в атаці. Гості відбивалися великою кількістю футболістів, майже забувши про власні атаки. Найнебезпечніший момент у Аталанти створив Хатебур. Латераль бергамасків потужно пробивав з правого кута воротарського майданчика, але влучив у стійку.

На 65 хвилині поєдинку Малиновського замінив Міранчук, але на підсумковий результат це не вплинуло. До кінця матчу рахунок так і не змінився — 0:0. Аталанта перервала свою переможну серію, яка нараховувала 4 матчі.

Портал WhoScored поставив Руслану Малиновському за цей матч оцінку 6,8. Найкращий бал серед гравців основи отримав Де Рон (7,5), а найгірший — Ілічич та Сапата (по 6,3).