Аталанта з Малиновським вирвала нічию у Інтера. Оцінка українця

Один із центральних матчів 7 туру Серії А відбувся у Бергамо. Аталанта приймала Інтер.

Після дуже хорошої гри у попередньому турі Руслан Малиновський знову отримав місце у старті.

У першому таймі команди не дуже активно діяли в атаці. По-справжньому гострих моментів було обмаль. Ініціативою більше володіла Аталанта, у якої непогано працював пресинг. Активним був Руслан Малиновський. Українець постійно шукав вільні зони та намагався виходити на ударну позицію. Один із ударів міг завершитися ефектним голом, але після подачі з флангу Руслан не зміг підлаштуватися під м’яч і пробив вище воріт.

На початку другого тайму (58 хвилина) Інтер доволі несподівано забив. Янг навісив з лівого флангу, Мартінес вистрибнув вище за Джимшиті і головою пробив у лівий від голкіпера кут — 0:1.

На пропущений м’яч тренер Аталанти миттєво відреагував замінами. Замість Малиновського на поле вийшов Міранчук, а Пашалича замінив Пессіна. І це рішення Гасперіні спрацювало на 79 хвилині. Міранчук отримав м’яч на лінії штрафного майданчика, проти нього дуже пасивно діяв Бастоні, і росіянин пробив у лівий від голкіпера кут — 1:1.

На останніх хвилинах Муріель міг вирвати перемогу для Аталанти, але головою пробив повз ворота Хандановича метрів із семи.

1:1 — рахунок, який повністю відповідає грі.

За цей поєдинок Руслан Малиновський отримав одну із найнижчих оцінок в команді — 6,1.