Аталанта засмучує Фонсеку і заходить в зону Ліги Чемпіонів. Але можна було й краще

В 22 турі Серії А Аталанта вдома приймала Дженоа.

Клуб із Бергамо продовжує доводити, що є одним із найцікавіших за співвідношенням гра/результативність. В першому таймі матчу з Дженоа господарі ще раз це продемонстрували.

Одноклубники Малиновського, який залишився у запасі, вже на 12 хвилині святкували гол! Толой скористався скидкою від Сапати, після подачі з кутового, та із меж воротарського майданчика переправив м’яч у сітку воріт генуезців – 1:0.

Гості сумували не довго. За 7 хвилин рахунок був вже рівним. Крішито реалізував пенальті, який своїми незграбними діями (задалеко відпустив м’яч, а потім стрибнув у підкат) заробив Хатебур – 1:1.

Команди взяли невелику паузу і знову вибухнули в другій половині першого тайму. На 33 хвилині Стураро пограбував Де Рона біля штрафного майданчика Аталанти, навісив на лінію воротарського майданчика. Антоніо Санабрія класно пробив головою і вивів Дженоа вперед у рахунку – 1:2.

За господарів майже одразу відповів лідер команди цього сезону – Ілічич. Словенець забив свій 14 м’яч у сезоні (рекорд результативності у кар’єрі)! Зіграла зв’язка номінальних нападників – Сапата прострілив, а Ілічич з меж штрафного майданчика одним дотиком переграв Періна – 2:2.

Міг Ілічич вже до перерви вивести Аталанту вперед, але свій супершанс (вихід віч-на-віч) словенець змарнував кволим ударом.

У другому таймі команда з Генуї зробила акцент на грі від оборони і Джан П’єро Гасперіні довелося змінювати гру за допомогою замін. Однією з таких замін став Руслан Малиновський, який вийшов на поле на 63 хвилині. За пару миттєвостей до виходу українця у класному стрибку Перін потягнув хороший удар від Госенса.

На 83 хвилині Аталанта отримала чисельну перевагу – Берамі зрубав Госенса, за що отримав заслужену жовту картку, яка стала для нього другою у матчі.

Малиновський міг стати героєм Аталанти. У компенсований до другого тайму час українець виконував штрафний – Перін потягнув підступний удар півзахисника бергамасків. Нічия дозволила Аталанті обійти Рому і піднятися на 4 сходинку в турнірній таблиці Серії А.