Аталанта зганьбилася, але Малиновський вразив. Дебют українця в ЛЧ

Українець Руслан Малиновський дебютував у груповому етапі Ліги Чемпіонів. Але його Аталанта розгромно поступилася загребському Динамо.

Малиновський вийшов на поле одразу по перерві, замінивши Масьєлло. До цього часу Аталанта вже програвала з рахунком 0:3. У другому таймі Динамо ще одного разу шокувало бергамасків.

Авторитетна італійська газета La Gazzetta dello Sport назвала Руслана Малиновського найкращим гравцем матчу. Українець отримав оцінку 6.0. Журналісти газети зазначають, що з виходом на поле українця півзахист Аталанти значно додав і у команди почали з’являтися моменти. У Малиновського було декілька хороших ідей, особливо це було видно на фоні поганої гри усієї команди.

Журналісти газети знову звертають увагу на те, що Малиновського придбали на перспективу, тому українець отримує поки небагато ігрової практики. Але після доволі вдалого дебюту у Лізі Чемпіонів Гасперіні може поставити українця у стартовий склад в найближчому матчі Серії А. La Gazzetta dello Sport пророкує, що Малиновський займе місце Гомеса у поєдинку з Фіорентиною 22 вересня.

Нагадаємо, в іншому матчі групи С Шахтар програв Манчестер Сіті.