Аталанта впевнено перемагає Наполі і виходить до фіналу Кубка Італії. ВІДЕО

Аталанта і Наполі розіграли другу путівку до фіналу Кубка Італії

Перший поєдинок між двома командами, який проходив у Неаполі, закінчився з рахунком 0:0. Тому матч у Бергамо мав вирішити, хто зіграє з Ювентусом у фіналі Кубка Італії 19-го травня. Руслан Малиновський цю зустріч розпочинав з лави для запасних. Відзначимо, що вперше у заявку Аталанти на поєдинок потрапив новачок клубу – Віктор Коваленко.

фото Atalanta

Вже на 10-й хвилині зустрічі господарі поля повели у рахунку. Захисники Наполі не зустріли Сапату поблизу своїх воріт і нападник Аталанти потужним пострілом з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч у кут воріт Оспіни – 1:0.

Згодом бергамаски подвоїли свою перевагу. Підопічні Гасперіні розіграли чудову комбінацію біля воріт гостей: Госенс віддав гарну розрізну передачу до штрафного майданчика на Сапату, той в дотик далі на Пессіну, який з лінії воротарської зони спокійно відправив м’яч у сітку воріт Наполі – 2:0.

Наполі відчайдушно намагався йти вперед, щоби відігратися. Проте все, на що спромоглися підопічні Гаттузо протягом першої половини зустрічі, це лише декілька ударів у бік воріт Аталанти і жодного у площину.

Другий тайм

Одразу по перерві Наполі скоротив відставання. Бакайоко у штрафному майданчику Аталанти прибрав на замасі захисника і з лівої пробив по воротах. М’яч після його удару влучив у Паломіно і відлетів до Лосано, який з другої спроби таки прошив Голінні – 2:1.

Після цього неаполітанці спробували влаштувати навалу на ворота бергамасків, але чудово гра голкіпера Аталанти не дала можливості підопічним Гаттузо зрівняти рахунок.

Натомість, забили господарі поля. Ілічич (вийшов на заміну у другому таймі) відпасував на Сапату, який, як і під час другого гола, в дотик скинув на Пессіну. Той прокинув поміж ніг Ді Лоренці, а потім перекинув Оспіну – 3:1.

Цей гол зняв всі запитання про переможця зустрічі. Руслан Малиновський та Віктор Коваленко увесь матч провели на лаві для запасних. Аталанта виходить до фіналу Кубка Італії, де її суперником стане Ювентус.

Читайте також: Втрати перед Лігою Європи! Шахтар залишився без гравця, який забивав Реалу та Я схожий на Мареза, а він на Неймара© Гравець Динамо порівняв себе та інстазірку Шахтаря із ТОП-гравцями