Атлетико – Реал. VAR вирішує все

Пора великих матчів настала для Реала. Посеред тижня команда Соларі зіграла у Класико в Кубку Іспанії, а вже за декілька днів на неї чекало мадридське дербі. В Атлетико через травми не могли зіграти Савич і Коста. Реал вийшов на матч без Марсело. Ліворуч у захисті грав Регалон.

Молодий іспанець швидко дав зрозуміти, чому саме він вийшов у старті на цей матч. Його із Вінісіусом фланг просто розривав Атлетико. Матрацники навіть не намагалися грати у контроль м’яча. Команду Сімеоне цілком влаштовував малюнок, за якого Реал грав першим номером і кружляв довкола штрафного майданчика Облака. Але все пішло не за планом, коли забив Каземіро. Бразилець унікальний тим, що забиває лише вишукані м’ячі. Цього разу – ударом через себе.

Дуже добре, що у Примері вже використовують систему VAR. Ще у першому таймі її застосування двічі вплинуло на рахунок матчу. Спочатку арбітри зарахували гол Грізманна. Однак, спершу Корреа на межі фолу відібрав м’яч у гравця Реала, а вже далі можна дискутувати щодо офсайду у француза. Інший момент – порушення Хіменеса. Вінісіус на ривку не залишив жодних шансів уругвайцю себе наздогнати. Хіменес в підкаті збив бразильця, але питання було в тому, де саме стався фол. До штрафного майданчика чи у ньому. Арбітр після невеликої наради вирішив, що це пенальті. Рамос останнім часом із позначки не хибить – 2:1.

Дуже багато фолів упродовж матчу набрали обидві команди. Ще до перерви арбітр зафіксував 15 порушень правил і показав 3 жовті картки. Парад VAR продовжився і в другому таймі. Альваро Мората увірвався з глибини за спини захисникам і елегантно перекинув Куртуа. М’яч опинився у воротах, але після підказки помічників арбітр скасував взяття воріт і зафіксував офсайд.

Хіменес спробував реабілітуватися за привезений пенальті і з гострого кута перевірив реакцію Куртуа. Тібо не без проблем, але перевів м’яч на кутовий. Атлетико створив таку кількість моментів, якої би вистачило не на один матч. Могли підопічні Сімеоне і на пенальті претендувати. Але за допомогою VAR арбітр проігнорував рух ногою захисника Реала, схожий на підніжку у власному штрафному майданчику. У другому таймі грубощів тільки побільшало. Жовті картки посипалися одна за одною. А між тим, Реал забив втретє. Модрич розігнав контратаку вершкових і знайшов пасом Бейла. Гарет нічого не вигадував і просто пробив у дальній кут. А ось святкування валлійця точно викличе чимало обговорень. Дуже провокативним жестом вінгер Реала відсвяткував свій гол.

Без червоних карток просто не могло обійтися в такому матчі. Томас Партей наступив на ахілл Кроосу і отримав другу жовту картку. В більшості Реал повністю заспокоїв гру і вже думками готувався до матчу з Аяксом. Вершкові здобувають перемогу 3:1 і виходять на друге місце у Примері. До Барселони 5 очок, боротьба триває.