УПЛ непередбачувана і брутальна. Турнірний розклад наприкінці сезону – тільки половина справи. Справжні веселощі починаються, коли закінчується атестаційний період. Гравці Арсенала, ніби щось передчували. В інтерв’ю програмі ПРОФУТБОЛ нападник киян Олександр Ковпак натякнув, що команда поки не роз’їжджається, адже чекає новин стосовно атестації клубів на наступний сезон. (див. 53:22)

І чекав Арсенал недарма. За нашою інформацією, Олімпік, який може не отримати атестат УПЛ на наступний сезон, поступиться своїм місцем в УПЛ клубу…  Арсенал-Київ.

Рішення щодо невидачі атестату Олімпіку базується на дискваліфікації молодіжної команди за систематичну участь у матчах з фіксованим результатом. А оскільки за регламентом змагань команда не може брати участь без молодіжних команд, то донецький клуб не має бути атестований на наступний сезон УПЛ.

Таким чином, команда, яка посіла останнє місце у чемпіонаті і за спортивним принципом мала би вилетіти до Першої Ліги, може зберегти за собою прописку в еліті.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Новий тренер Дніпра-1 вже їде! Відомі умови контракту

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про нового тренера Дніпра-1 …