Азовці замерзли у Києві. Динамо безжальне до Маріуполя

Принциповий поєдинок пройшов у Києві.

Динамо і Маріуполь підійшли до очного протистояння з втратами. Кияни не дорахувалися Дениса Попова, а в азовців на тренуванні напередодні матчу ушкодження зазнав Валерій Федорчук. Через травму свого основого центрального захисника Олексію Михайличенку довелося повернути в основу угорця Кадара, який давно не тішив київських вболівальників хорошою грою.

Тамаш Кадар проводить свій 100-й матч у складі «Динамо»

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Nov 24, 2019 at 7:17am PST

Старт зустрічі оживили два моменти від азовців. Гравці Маріуполя встигали загострювати біля своїх і чужих воріт. Спочатку Яворський ледь не замкнув у свої ворота простріл з флангу від Миколенка – сейв Гальчука. А біля чужих воріт небезпеку створив Чурко, який в один дотик пробив поруч з ближньою дев’яткою воріт Динамо.

Кияни вирішили не відкладати гол на останні хвилини матчу. Швидка атака господарів на 21 хвилині завершилася прострілом Циганкова на лінію воротарського майданчика, де Віталій Буяльський без супротиву вдарив під поперечку воріт Гальчука – 1:0.

Фото ФК Динамо Київ

Міг менше ніж за 10 хвилин оформити дубль Буяльський, але після пострілу півзахисника у кут воріт Маріуполя дива реакції продемонстрував Гальчук – сейв ногою від голкіпера гостей.

Другий тайм розпочався з серії небезпечних моментів біля воріт Маріуполя. Де Пена, Циганков, Миколенко, Сидорчук і Караваєв могли подвоїти перевагу киян: Де Пена змарнував вихід віч-на-віч, забувши пробити по воротах; Циганкову, Миколенку і Караваєву забити завадив Гальчук; Сидорчук взагалі поцілив у стійку воріт гостей.

Підопічні Бабича спробували відповісти з кутового. Чурко ледь не виконав “сухий лист”, але голкіпер динамівців Георгій Бущан свою команду врятував.

Дотисли кияни азовців на 77 хвилині. Шепелєв прорвався у штрафний майданчик і віддав на порожні ворота (можливо м’яча ще торкнувся Бєсєдін) Віктору Циганкову – 2:0.

І дуже швидко рахунок на табло вже став 3:0 на користь Динамо! Сидорчук пасом через центр знайшов Вербича, словенець прийняв під ліву і пробив точно у кут воріт Гальчука!

Динамо розбиває Маріуполь, повертається на другу сходинку турнірної таблиці УПЛ і з хорошим настроєм може готуватися до Ліги Європи.