Що чекає на європейські ТОП-клуби після тривалої паузи у чемпіонатах? У програмі Вацко – Циганик Live ведучі Віктор Вацко та Ігор Циганик спрогнозували економічний стан справ у світовому футболі після коронавірусу.

Фінансово чемпіонати України наступного сезону і через один будуть дуже складними.

Зараз багато клубів використовують цей шанс, щоб дешево накупити футболістів і зібрати хороші склади. Багатші стануть ще багатшими, а бідніші – біднішими, – відзначив Ігор Циганик

На думку Віктора Вацка, фінансові втрати спіткають не тільки чемпіонат України. Великого відтоку кадрів з України до Бельгії, як це було у попередні роки, не буде. Фактор все той же – фінансова криза, котра вже розпочалася у футболі і в інших видах спорту по всьому світу. Ціни на гравців істотно впадуть.

Бельгійці вже оцінили, які втрати понесуть клуби. Там усе зав’язано на спонсорських контрактах і маркетингу. Все це просяде, бо просідає бізнес вцілому. Їм зараз не до футболу буде. Приблизно на 60% прогнозується падіння прибутків у бельгійському футболі. Цей сезон дограватимуть без глядачів. Для УПЛ це не проблема, тут за 10 гривень 50 людей на футбол приходять, або й безкоштовно. В Європі ж клуби заробляють на квитках мільйони.

Футбольний ринок зміниться. Румменіге із Баварії сказав, що трансферів за 100 мільйонів ми не побачимо, зараз 20 мільйонів буде багато

Читайте також: Шахтар не гірший за Ліверпуль, а у Львові другий Олімпік. Цікавий рейтинг клубів.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Знову приховують проблему? Барселона може залишитися без Мессі

Каталонці втратили лідера …