Балотеллі в усій красі. Поскандалив з Чемпіоном Світу та послав одноклубників

Черговий скандал за участі одного із найепатажніших футболістів сучасності. Маріо Балотеллі опинився в центрі чергового конфлікту.

29-річний нападник Брешиї посварився з головним тренером команди Фабіо Гроссо та керівництвом клубу. Упродовж сезону Балотеллі неодноразово страждав від расистських проявів вболівальників на стадіонах Серії А. Під час матчу 11-го туру з Вероною на адресу Маріо з трибун знову почали лунати образи і футболіст залишив поле. Балотеллі жестом показав, що не продовжуватиме поєдинок, та пішов у підтрибуне приміщення. Через це арбітр був змушений зупинити гру. У підсумку партнерам все ж вдалося вмовити Балотеллі повернутись на поле. Маріо вийшов і згодом забив шедевральний м’яч.

Опісля у нападника почалися конфлікти із керівництвом клубу та головним тренером. Балотеллі дозволяв собі не допрацьовувати під час тренувань, за що отримав зауваження від Фабіо Гроссо. У відповідь на це Балотеллі агресивно відреагував у бік тренера і одноклубників, одразу залишив тренувальну базу і поїхав додому. Після цього Маріо був відсторонений від тренувань з основною командою. Нещодавно нападник мав зустріч із президентом Брешиї, але позитивних наслідків вона не мала. Ймовірно, Балотеллі взимку залишить команду. Одним із претендентів на футболіста є Галатасарай.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також