Банада перемагає Ворсклу

Визначною подією ще до початку матчу між Олександрією та Ворсклою стало завершення дискваліфікації Станіслава Микицея. Захисник господарів відбув 1,5-річний бан і одразу вийшов у стартовому складі. Повернення партнера результативно відзначив Банада. Євген спочатку відірвався від Кареки і замкнув навіс із кутового, а за 2 хвилини завершив розкішну контратаку своєї команди і реалізував закидання Пономаря. Олександрія не одразу увімкнула швидкість, але після забитих м’ячів контроль над грою був повністю в ногах господарів.

Гарну нагоду відзначитися не використали Запорожан і Ковалець. Перший не зміг переграти Шуста ударом зі штрафного, а другий не реалізував вихід віч-на-віч, на заваді знову став голкпіер Ворскли. А що гості? Ворскла намагалася застосовувати свою традиційну зброю. Однак флангові подачі не знаходили адресатів. В другому таймі Ворскла заграла першим номером, але, можливо, тому, що така ситуація цілком влаштовувала господарів. Команда Шарана перейшла на контратакувальну модель і мала потенційно небезпечні моменти. Микицей завдавав удару з-за меж штрафного майданчика і гостро прострілював Задерака. На щастя для Шуста і компанії жодна із цих ситуацій не закінчилась ударом.

Ворскла спробувала відійти від постійних діагональних передач і намагалася розігрувати м’яч, але все, що отримала – штрафний удар на свої ворота та відчайдушний стрибок – і в підсумку сейв Шуста. Ворскла втягнула суперника у дуже в’язку гру, але і сама у ній загубилася. Без роботи весь матч провів Юрій Паньків. Кінець поєдинку був такий “насичений” гольовими моментами, що можемо підкреслити атмосферу на стадіоні. Вболівальники Олександрії затягнули “Червону руту”. Пісенним супроводом цей матч і закінчився, під гімн України.

2:0 – Олександрія повертається на переможний шлях і продовжує вести боротьбу за лідерство у чемпіонаті.