Баранка: Солов’ян – найкрутіший поліцейський у футболі!

Голова комітету з етики та чесної гри  ФФУ Франческо Баранка розповів про Олександра Солов’яна:

Наразі я можу сказати, що я дуже вдячний містеру Солов’яну, адже він був ключовим у цьому етапі операції, неначе справжній герой. Я сподіваюся, що його чекає нагорода. Він дійсно її заслуговує. Він дуже хороший хлопець. Він був дуже кориснимв цій операції. 

Ми його не шукали, ми почали з ними співпрацювати і це було дуже круто. Я дуже вдячний містеру Лучі, який постійно нас координував. Я брав участь у багатьох операціях у Європі, але ще ніколи не бачив настільки крутого поліцейського у футболі. 

Наразі він у відрядженні, по роботі. Сподіваюся він повернеться до суддівства і в нього буде блискуча кар’єра судді. Наступний крок – засідання дисциплінарного комітету по фінальній частині справі Сумів та Іллічівець – Гірник-Спорт. Це відомий матч згідно із думками суспільства. У нас багато матчів. Але я думаю, що ми рухаємося вперед. Ми ламаємо систему і готові до багатьох атак, але це нормально. 

Баранка про Солов'яна

Я ще ніколи не бачив наскільки крутого поліцейського у футболі ©Голова комітету з етики і чесної гри Франческо Баранка про суддю Олександра Солов'яна 🔥

Опубліковано FootballHub Середа, 12 грудня 2018 р.

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також