Валенсія – Барселона. Дива не сталося

1 min read
0
328

Барселона без особливих проблем пройшла у фінал Кубку Короля. Синьо-гранатові у півфіналі перемогли Валенсію із загальним рахунком 3:0.
Підопічні Вальверде в цьому сезоні рекорди штампують, як на конвеєрі. Так, для Барселони це 8 поспіль півфінал кубка Іспанії. А у разі перемоги в фіналі, це стане 4 роком поспіль, коли каталонці тріумфують у цьому змаганні.

Перший піфінальний матч відбувався на Камп Ноу і вдома Барселона перемогла 1:0. Гол на рахунку Суареса після асисту Мессі.

Матч-відповідь обіцяв бути дуже спекотним. Чого лише вартує підтримка фанів Валенсії перед матчем.

Перший тайм не запамятався великою кількістю небезпечених моментів. Гра була динамічною, але безгольовою.

На другий тайм Вальверде зробив заміну. Замість Гомеша на поле вийшов Коутіньйо. Ця заміна спрацювала вже через 4 хвилини. Спочатку Суарес красиво пройшов захисника, а потім  навісив на дальню стійку, де Філіппе замкнув передачу. Символічно, що перший гол Коутіньйо в Баселоні відбувся саме з передачі уругвайця, адже хлопці добре взаємодіяли на полі ще за часів Ліверпуля.

Валенсія намагалсь вирівняти ситуацію, але всі спроби були марні. Сіллессен запам’ятався дуже крутим сейвом на воротарській лінії.

На 82 хвилині Ракитич розбив усі надії Валенсії на порятунок. Хорват після чудової атаки робить фінальний рахунок 2:0.

В фіналі Барсу чекає матч проти Севільї, яка перемогла сенсаційний Леганес за сумою двох матчів з рахунком 3:1.

Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Без рубрики

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Артем Мілевський рятує Динамо Брест

Артем Мілевський приніс нічию брестському Динамо у виїзному матчі зі Слуцьком, 1:1. Гості …