Ліонель Мессі – автор 4000 голу на Камп-Ноу. Мабуть, цей висновок буде перший в ієрархії подій матчу-відповіді 1/4 фіналу Кубка Іспанії. Дива не сталось, каталонці перемогли на своєму полі Еспаньйол із потрібним для себе рахунком. Після першої зустрічі попереду були папуги, які в рідних стінах мінімально здолали головного ворога.

Матч розпочався із ліричної нотки. Хав’єр Маскерано через коридор пошани вийшов на поле аби попрощатись із вболівальниками. Аргентинець продовжить кар’єру в Китаї. На своєму полі Барселона повністю контролювала ситуацію. Свій перший матч в складі блаугранас провів Філіппе Коутіньйо. А вже на 9-й хвилині Луїс Суарес вивів свою команду вперед.

В середині першого тайму Барселона подвоїла свою перевагу та вийшла вперед у довматчевому протистоянні. Автором голу і водночас історичного досягнення став Мессі. Аргентинець скористався необачністю захисників Еспаньйола, на віражі змістився в центр і пробив. М’яч із рикошетом, але влетів у ворота. Цей гол став 4000-м забитим каталонцями м’ячем на Камп Ноу. Аргентинець різними результативними діями взяв участь у 10% голів.

В другій половині матчу господарі не використали ще декілька гарних гольових нагод. Або не влучали Мессі та Суарес, або рятував свою команду Дієго Лопес, або на перепоні става каркас воріт. Фінальний свисток зафіксував перемогу Барселони 2:0 та вихід до півфіналу. Каталонці у восьме поспіль будуть серед чотирьох клубів, що боротимуться за Кубок Іспанії.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

СкороФутбол. Чемпіонат світу. Аргентина чи Хорватія?