Барселона — МЮ. Мессі закінчив манчестерську казку

Перший матч у Манчестері показав, що Сульшер хоч і почав реанімовувати Манкуніанців, та все ж проти топових суперників Юнайтед грає дуже невпевнено.

Вже на першій хвилині матчу Манчестер Юнайтед міг вийти уперед. Захисники Барселони не упіймали Рашфорда в офсайдну пастку і англієць прорвався до воріт Тер Штегена по лівому флангу. Нападник МЮ ефектно пробив з носка, але його удар прийняла на себе поперечка. Йшла 27-ма секунда зустрічі.

Барса у перші 10 хвилин відверто відбивалася, що мало досить дивний вигляд, адже господарі на Камп Ноу так ніколи не грають. Та це була тільки ілюзія. Спочатку на 16-й хвилині Мессі спокійно скористався своїм улюбленим зміщенням з правого флангу в центр і точнісінько пробив у нижній лівий кут — 1:0.

Вже за 4 хвилини аргентинець зробив дубль. Тобто, Де Хеа допоміг йому зробити дубль. Мессі пройшов по центру, завдав удару з лінії штрафного майданчика, а голкіпер МЮ просто пропустив м’яч під рукою — 2:0. Здавалося, що манчестерська казка у цій Лізі Чемпіонів закінчилася.

Наприкінці тайму Мессі міг організувати ще одну гольову атаку. Ліонель феноменально накрутив декількох гравців Юнайтед на правому фланзі, віддав під забігання Альби, а іспанець прострілив у воротарський майданчик. Неймовірно, але Серхі Роберто влучив у Де Хеа, який опинився на шляху м’яча після удару.

У другому таймі Барселона продовжувала пропонувати свою гру. А гра Барси цього вечора — це Ліонель Мессі. Аргентинець снитиметься і Джонсу, і Мактомінею у страшних снах. Лео возив захисників, як тільки хотів.

Ще більшим рахунок зробив на 61-й Коутіньйо. Бразилець нагадав про свій фірмовий удар: змістився з лівого флангу у центр, підробив під праву ногу та прекрасно пробив метрів із 23-х у праву дев’ятку воріт Де Хеа — 3:0.

Здавалося, що після цього гола підопічні Сульшера почали просто догравати матч. Спроби забити хоча б один м’яч були дуже кволими. Лише дальні удари Лінгарда та Погба несли бодай якусь загрозу.

Останній шанс забити мали манчестерці. Далот зробив хороший крос з правого флангу на Санчеса, а той сильно пробив головою. Тер Штеген здійснив неймовірний сейв, зупинивши м’яч майже на лінії власних воріт.

Барселона дуже спокійно перемагає Манчестер Юнайтед 4:0 за сумою двох зустрічей і виходить до півфіналу Ліги Чемпіонів. Мессі і компанія вкотре довели свої амбітні претензії на перемогу у цьому турнірі нинішнього сезону.

У паралельному матчі Аякс у матчі проти Ювентуса створив щось неймовірне і став другим півфіналістом цього розіграшу.