Суарес перемагає Інтер, трилер Ліверпуль — Зальцбург та інші результати дня у Лізі Чемпіонів

Центральний матч ігрового дня Ліги Чемпіонів відбувся у Іспанії. Барселона приймала міланський Інтер.

Обидві команди в першому турі Ліги Чемпіонів зуміли заробити лише по одному пункту: Барселона розписала нульову нічию з Боруссією, а Інтер сенсаційно не зміг переграти Славію (1:1).

Каталонці ще до початку матчу вважалися фаворитами. І не тільки через те, що до команди повернувся Лео Мессі, якого останнім часом просто переслідують травми. У Інтера була серйозна кадрова втрата — Ромелу Лукаку, який зазнав травми.

Статус фаворита каталонці втратили вже на 3-й хвилині матчу. Мартінес нагадав Барселоні про проблеми в обороні, перетворивши у гол першу атаку Інтера.

У першому таймі територіальна перевага була на боці Барселони, але по-справжньому гольових моментів у каталонців майже не було.

Барселона відігралася на 58-й хвилині. Відаль навісив на лінію штрафного майданчика Інтера, а Суарес фантастично пробив з льоту у лівий від голкіпера кут.

Перемогу Барселоні приніс той таки Суарес на 84-й хвилині. Мессі протягнув м’яч до штрафного майданчика Інтера, віддав на Суареса, а уругвайський нападник зробив те, що вміє найкраще — забив.

Але справжній трилер відбувся у Ліверпулі. Нинішній володар кубка Чемпіонів вже до 36-й хвилини вів у рахунку 3:0 в матчі із Зальцбургом. Та австрійці здаватися не збиралися і вже у другому таймі зрівняли рахунок. Та Салах, все ж подарував ліверпульцям 3 очки в цьому матчі.