Домашня сторінка Актуально Барселона перемогла Атлетико: 15 мільйонів за Грізманна і трансфери топ-гравців

Барселона перемогла Атлетико: 15 мільйонів за Грізманна і трансфери топ-гравців

39 читачів онлайн
0
1,946

Епопея із трансфером Грізманна у Барселону завершилася. Каталонський клуб та Атлетико узгодили всі фінансові непорозуміння.

Одразу після переходу Антуана Грізманна у Барселону Атлетико почав погрожувати каталонцям судом за ніби-то неправомірне ведення переговорів із футболістом. Мадридці наполягали на тому, що угода між французьким футболістом і Барселоною була закрита до того, як положення про зменшення суми відступних з 200 мільйонів євро до 120 мільйонів євро набрало чинності. Тобто, Атлетико вимагав у Барселони доплатити ще 80 мільйонів євро. Каталонський клуб на такі умови не погоджувався.

Іспанське видання El Mundo пише, що обидва клуби знайшли порозуміння у справі Грізманна. Барселона заплатить всього 15 мільйонів євро, а не 80, та матиме першочергове право викупу декількох гравців, серед яких лідери Атлетико Сауль та Хіменес.

Однак, для переходу гравців мають бути виконані 3 обов’язкові умови: бажання самих футболістів змінити клуб, бажання Атлетико їх відпустити та ціна, яка влаштує мадридський клуб.

Нагадаємо, в липні Барселона оформила трансфер Грізманна за 120 мільйонів євро.

Читайте також: Шокуюче омолодження! 16-річний капітан і наймолодша команда у світі.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Наражав на небезпеку людей. На тренера Малиновського серйозно наїхали

Головного тренера Аталанти розкритикували у Іспанії …