Барселона та Реал не зіграють у цьому році? Шокуюча загроза зриву Ель Класико

Довгоочікуване Ель Класико перенесли на 18-те грудня через суспільно-політичну ситуацію у Барселоні. Та і в цей день битва між Барселоною та Реалом може не відбутися.

Неспокійна суспільно-політична ситуація у Барселоні вже сильно вплинула на організацію одного із найцікавіших матчів року. Протестні акції стосуються рішення Верховного Суду Іспанії, який ув’язнив дев’ятьох чиновників у справі “референдуму про незалежність Каталонії”.  Протестні акції переросли у сутички з поліцією і через це Ель Класико вирішили перенести на 18-те грудня. Але і з новою датою можуть виникнути проблеми.

Анонімні лідери угрупування Tsunami Democratic, які організовували численні протести в останні декілька тижнів, опублікували загадкову погрозу. Як пише MarcaTsunami Democratic готує акцію у день Ель Класико. У твіттері угрупування написано:

Перемагайте, не виходячи з автобусу. Побачимося 18-го грудня.

Багатомільйонна аудиторія Ель Класико може бути хорошим об’єктом для висловлення своїх політичних претензій. Не виключено, що Tsunami Democratic можуть влаштувати безлади в день матчу.

Читайте також: Егоїстичний обмін Реала. Суперник збірної України взамін на ТОП-гравця.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також