Домашня сторінка Актуально Барселона знову принижена. Цього разу жіноча

Барселона знову принижена. Цього разу жіноча

37 читачів онлайн
0
1,018

Фінал чоловічої Ліги Чемпіонів відбудеться лише за два тижні, а ось жінки вже визначили нового короля у європейському футболі. Ліон та Барселона зійшлись у вирішальному матчі. І на відміну від чоловічого футболу фаворитом у цій парі була зовсім не Барселона. Французький клуб продовж трьох останніх сезонів вигравав Лігу Чемпіонів, зокрема і у минулорічному київському фіналі.

Потрібно додати, що фінал відбувався у Будапешті, на стадіоні Ференцвароша, де ще нещодавно виступав Іван Петряк. Свій статус фавориток матчу футболістки Ліона довели дуже швидко. На 5-й хвилині француженки вийшли вперед, а на 14-й зі справу взялась володарка Золотого М’яча Ада Хегенберг. Вона спочатку подвоїла перевагу Ліона, а далі впродовж наступних 16 хвилин норвежка забила ще двічі і практично одноосібно вирішила долю фіналу.

Другий тайм був абсолютною формальністю. Барселона практично не мала шансів на порятунок. Лише за декілька хвилин до кінця матчу іспанкам вдалось забити не більше, ніж гол престижу. 4:1 – розгром Барселона і впевнена перемога Ліона.

Французький клуб вчетверте поспіль виграє жіночу Лігу Чемпіонів та оновлює власний рекорд за кількістю почергових перемог, ну а жіноча Барселона, вслід за чоловічою, теж залишається цього сезону без перемоги у ЛЧ.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Українське дербі в Іспанії. Кравець проти Зозулі

У 24 -му турі Сегунди Луго приймав Альбасете …