Барселона знищує Реал в Мадриді

58 читачів онлайн
0
3,021

Каталонська Барселона декласувала одвічних ворогів з Мадрида у центральному матчі першого кола Ла Ліги.

Ніщо не віщувало біди для шанувальників галактикос після першого тайму, де команди обмінювалися напівгострими моментами, і навіть Реал був ближчим до голу (Бензема влучив в стійку).

Те, що сталося після перерви – катастрофа для всіх вболівальників бланкос. Мадридистів наче підмінили в роздягальні, гравці виглядали інертно в порівнянні  з суперником.

Відкрив рахунок настирний Суарес, який відгукнувся на передачу Роберто. В даному голі слід відзначити помилкові дії від Ковачича, що супроводжував опонентів поглядом, не вступаючи в боротьбу.

А далі було пенальті і вилучення – звична справа для El Clasico. Карвахаль уявив себе голкіпером і здійснив фантастичний сейв. Нажаль, для гравців Реала, Дані польовий гравець, тому арбітр винагородив захисника червоною карткою за таку майстерну  гру і вказав на одинадцятиметровий. Мессі вдало реалізував покарання. Цей гол став 17 для Ліонеля у протистояннях з Реалом в Ла Лізі – черговий рекорд.

Господарі в меншості кинулися в атаку і мали свої нагоди, щоб забити бодай гол у ворота Тер Штегена, але безрезультатно.

Контроверсійний епізод стався і у штрафному майданчику каталонців, коли Роберто зіграв рукою, але арбітр не призначив пенальті. В кінцівці Мессі створив ще один гол. Аргентинський геній віддав гольову передачу на Алеша Відаля, яки розстріляв ворота Наваса. 0:3 на табло Сантьяго Бернабеу.

Мессі встановив черговий рекорд, а Роналду відзначився лише активністю і феєричним промахом в першому таймі…

Барса відривається від Реала і вже бачить омріяне чемпіонство  на відстані витягнутої руки!

Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Ексклюзивно

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Який вiн, нинішній Аякс?

Останній раз, коли Аякс досяг Ліги Чемпіонів, ми грали проти Динамо. В цьому сезоні має бу…