Барселону покарають за трансфер Грізманна. Є декілька варіантів

Королівська Іспанська Федерація Футболу (RFEF) прийняла рішення щодо справи із трансфером Антуана Грізманна до Барселони. Суддя Хуантсо Ландабереа запропонував таке покарання для каталонського клубу: закрити стадіон Камп Ноу для відвідування на одну гру! Про це повідомляє іспанське видання AS.

Втім, це лише один із варіантів. І до того ж дуже малоймовірний, йдеться в статті AS. Як альтернативу закриття стадіону суддя також запропонував стягнути із Барселони штраф у розмірі… 300 євро (!) за порушення статті 80 і 126 Дисциплінарного кодексу Федерації Футболу Королівства Іспанії. Засідання комітету відбудеться в середу, 18 вересня. Але остаточне рішення у справі зможуть прийняти лише за тиждень після засідання.

Нагадаємо, каталонський клуб розпочав перемовини з Грізманном ще тоді, коли сума відступних за нього становила 200 мільйонів євро. Атлетико наполягав на тому, що каталонці мають доплатити ще 80 мільйонів євро. Атлетико звернувся до ФІФА, а звідти скаргу передали до Королівської Іспанської Федерації Футболу (RFEF), яка відкрила справу і проти Барселони, і проти Грізманна.

Мораль цієї історії така: Барселона кинула Атлетико на 80 мільйонів євро, а заплатить штрафу 300 євро… 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також