Українці в Бельгії. Бацула знову асистує, але Кортрейк програє

Андрій Бацула відзначився черговим асистом у складі бельгійського Кортрейка. Екс-захисник Олександрії і Зірки на матч проти Шарлеруа вийшов у стартовому складі та в дебюті другого тайму допоміг своїй команді відкрити рахунок.

Бацула зі своєї половини поля віддав розрізну передачу у вільну зону. Езекіель правильно обробив м’яч і на швидкості увірвався до штрафного майданчика Шарлеруа. А далі залишилось просто покотити м’яч повз голкіпера, що нападник і зробив.

Але втримати перевагу команді Бацули не вдалось. В середині тайму гравці Шарлеруа змогли відігратись із пенальті, до речі, другого в матчі. Перший удар із позначки не реалізував Бруно, тому другу спробу виконував інший гравець, і у Моріоки це вийшло значно краще. Але і нічию здобути Кортрейку не вдалось. На 90+4 хвилині Пербе приніс гостям перемогу 2:1.

Андрій Бацула втретє поспіль відіграв у стартовому складі Кортрейка. Цікаво, що останнім часом тренер використовує українця на позиції лівого вінгера (хоча в Україні він переважно грав лівого захисника). На рахунку Бацули у цьому сезоні вже 9 матчів, 1 гол і 2 асисти.