Баварія не залишає шансів на диво. Мюнхенці на класі переграють Лаціо у Лізі чемпіонів. ВІДЕО

Римляни не змогли створити диво у Мюнхені

Баварія після впевненої перемоги у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на виїзді з рахунком 4:1, фактично, гарантувала собі вихід до наступного раунду турніру. Однак, попри такий гандикап, Ганс Дітер Флік випустив на матч-відповідь, який проходив на Альянц Арені, майже весь основний склад, за винятком Ноєра. У цій зустрічі ворота мюнхенців захищав Нюбель.

Мінімум моментів

Баварія з перших хвилин взяла м’яч під контроль, а коли його втрачала, то вдавалася до активного високого пресингу. Перший небезпечний момент створили господарі поля. Кімміх перехопив у середині поля, і віддав передачу до штрафного майданчика на Сане. Ексгравець Ман Сіті накрутив захисника і пробив у дальній кут воріт – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Римляни відповіли моментом Мілінковича-Савича. Капітан Лаціо небезпечно пробивав головою з десяти метрів після подачі Луїса Альберто – м’яч рикошетом від Ернандеса відлетів у руки Нюбелю. Більшої небезпеки у першому таймі гості не створили.

На 33-й хвилині матчу Баварія повела у рахунку. Мурічі при подачі з кутового завалив у своєму штрафному майданчику Горецку і головний арбітр зустрічі одразу вказав на позначку. Пенальті взявся виконувати Левандовський. Поляк впевнено розвів м’яч і голкіпера по різних кутах – 1:0.

Для Левандовського це вже 73 забитий м’яч у Лізі чемпіонів у 96 матчах.

Другий тайм

Баварія і не збиралася збавляти оберти і продовжувала тиснути на ворота Лаціо. Майже одразу по попереві міг забивати Левандовський. Нападник німецького клубу перехопив м’яч біля штрафного майданчика Лаціо, підійшов ближче до воріт і з гострого кута пробив вкрай невдало – поляк влучив у власного партнера по команді Сане.

У середині другої половини зустрічі Левандовський ледь не зробив дубль. Польський форвард чудово пробив з лінії штрафного майданчика, але м’яч влучив у стійку воріт Лаціо.

Та на 73-й хвилині Баварія таки змогла дотиснути римлян і забити вдруге. Алаба розкішною розрізною передачею між захисників вивів на побачення з Пепе Рейною Чупо-Мотінга, який вийшов на заміну на 71-й хвилині. Камерунець в дотик прошив голкіпера Лаціо – 2:0.

Варто відзначити, що навіть після другого пропущеного м’яча підопічні Сімоне Інзагі не здавалися і намагалися щось створити попереду. І на 82-й хвилині римляни зуміли забити м’яч престижу. Подачу зі штрафного на дальній стійці вдало замкнув Пароло, про якого взагалі забули гравці Баварії – 2:1.

Під кінець зустріч господарі поля створили ще одни прекрасний момент. Сане розрізною передачею вивів Гнабрі, фактично, віч-на-віч з Рейною, але півзахисник Баварії з близької відстані пробив повз ворота.

Баварія впевнено перемагає Лаціо у двоматчевому протистоянні з рахунком 6:2 і виходить до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Читайте також: Тайсон, Соломон чи Яремчук? Фонсека прокоментував трансферні інтереси Роми та Бився за Аталанту! Малиновський отримав одну з найвищих оцінок бергамасків у матчі з Реалом