Баварія – Шальке. Не допоміг навіть Коноплянка

Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі на матч із Баварією. Розбиті травмами, гельзенкірхенці намагаються залишити нижню частину турнірної таблиці.

Обидві команди зазнали поразок минулого туру. Шальке вдома поступився менхенгладбаській Боруссії 0:2, а Баварія була розбита Байєром 1:3. Із перших хвилин гри значно агресивнішими були мюнхенці. Практично тотальний контроль м’яча і тиск на лінію захисту швидко трансформувався у гол Баварії. Бенталеб завозився із м’ячем і привіз контратаку на свої ворота. Левандовський опинився в оточенні центральних захисників. Але під тиском поляка Брума зрізав м’яч у власні ворота.

Перевага в рахунку заспокоїла Баварію. Мюнхенці контролювали гру, а гості час від часу намагалися здійснити контрвипад. Євген Коноплянка декілька разів обігрував на фланзі Кіміха. Можна згадати і гострий удар у виконанні українця. Коноплянка опинився на куті штрафного майданчика, хитнув суперника і пробив низом під ближню стійку. Ульрайх зумів парирувати цей м’яч.

Не забив Коноплянка, забив Кутучу. Шальке домігся свого завдяки блискавичній контратаці. МакКені вивів турецького нападника віч-на-віч із голкіпером Баварії і гравець Шальке не схибив. Господарі надзвичайно швидко відреагували. Катастрофічний провал в захисті стався у Шальке. Брума викинувся на перехоплення і залишив Сане одного проти двох суперників. Левандовський одразу ж скористався кількісною перевагою, 2:1.

Неймовірний момент за участі Євгена Коноплянки стався в дебюті другого тайму. Вестон МакКені протягнув м’яч центральною зоною і відіграв на українця. Євген змістився в центр і пробив низом. Ульрайх відбив м’яч перед собою, а МакКені на добиванні влучив у стійку. Щоправда американець вже перебував в офсайді, однак арбітр цього не помітив.

Все прекрасно із реалізацією цього вечора було у Баварії. Господарі забивали практично все, що створювали. Давід Алаба виконав крос із лівого флангу. Левандовський намагався пробити через себе, але вийшов пас на Гнабрі. І Серж головою переправив м’яч у ворота, 3:1. Після моменту на початку тайму, Євген Коноплянка став зовсім непомітним.

З таким захистом, який був у Шальке в цій грі, шансів на очки бути не могло. Показовий момент стався на 74-й хвилині. Статична атака Баварії лише дивом не стала гольовою. Алаба виконав простріл. М’яч на очах Маскареля прокотився по лінії штрафного майданчика. Далі Хамес в дотик віддав на Левандовського, а Роберт якимось дивом пробив повз ворота. Ще більший подарунок поляку ледь не зробив Сане. Захисник спопачтку просто в ноги віддав м’яч, а вже далі у відчайдушному підкаті врятував Шальке від гола.

Баварія скористалась осічкою дортмундської Боруссії і завдяки своїй перемозі 3:1 над Шальке скоротила відставання до 5 очок. Шальке вже третій матч поспіль не перемагає у Бундеслізі і продовжує встановлювати все нові антирекорди за кількістю набраних очок. Після 21 туру їх у команди Коноплянки лише 22.