Мабуть, вперше у своїй тренерській біографії Юпп Хайнкес виступає в ролі антикризового менеджера. Після декількох невдалих результатів і невдоволення ряду граців на зміну Анчелотті покликали саме Юппа.

Прихід нового-старого тренера позитивно позначився на результатах Баварії. Мюнхенці розгромили у Бундеслізі Фрайбург 5:0, а згодом вже у Лізі Чемпіонів перемогли Селтик 3:0. Вісім забитих м’ячів і жодного пропущеного у двох поспіль матчах. Подібного у цьому сезоні ще не траплялось.

Вражаючі результати Баварії Хайнкеса зумовлені не тільки тактичними хитрощами досвідченого тренера, а й залізною рукою наставника. Ще за час минулої каденції Юппа пресі стало відомо про культ білих шкарпеток. Тренер змушував усіх футболістів одягати лише білі гетри. Одного разу декілька футболістів мюнхенців вийшли на тренування в чорних шкарпетках і ледь не були оштрафовані.

На цей раз міри куди суворіші. Хайнкес заборонив гравцям користуватись мобільними телефонами в роздягальні та їдальні клубу. Окрім цього футболісти Баварії зобов’язані вітатись з усіма працівниками клубу та разом обідати після тренувань. А задля ще кращої фізичної готовності команди Юпп запровадив 2 додаткові тренування із фізичної підготовки щотижня.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Браво! Україна перемагає Чехію і підіймається до еліти!

Збірна України здобула 3 перемогу в 3 матчах Ліги Націй! Андрій Шевченко вирішив не зраджу…