Баєр – Баварія. Чи продовжать мюнхенці свою переможну ходу?

На Баєр чекає серйозне випробування. У рамках 30-го туру клуб із Леверкузена прийматиме у себе вдома Баварію.

Після поновлення Бундесліги мюнхенці ще не програли жодного матчу. Спочатку Баварія перемогла Уніон Берлін 2:0, потім катком пройшлася по Айнтрахту 5:2, переграла Боруссію з рахунком 1:0, а в попередньому турі розгромила Фортуну Дюссельдорф 5:0.

Найбільш показовою з перерахованим матчів була гра з Боруссією. Попри мінімальну перевагу, мюнхенці продемонстрували чудову гру як в атаці, так і в обороні. Вони не дозволили дортмундцям створити багато моментів біля своїх воріт (можна пригадати максимум два моменти Голанда, на першій хвилині матчу і в другому таймі, коли нападник з вигідної позиції пробивав по воротах, але цей постріл на себе прийняв Боатенг). Натомість, Баварія мала гарні нагоди, аби подвоїти перевагу. Чемпіон Німеччини явно перебуває зараз у чудовій формі і не збирається зупинятися. Не будемо забувати і про чудовий підбір виконавців. Особливо своє грою вражає молодий захисник Баварії Альфонсо Девіс.

Щодо Баєра, то команда впевнено перемогла у перших двох матчах після поновлення сезону. Леви з рахунком 4:1 розбили Вердер та перемогли Боруссію Менхенгладбах 3:1. Однак, потім була прикра поразка від Вольфсбурга 1:4. В останньому турі леверкузенці мінімально перемогли Фрайбург 1:0. У цих матчах себе чудово проявив головна зірка клубу Кай Гаверц. На рахунку 20-річного німця в останніх 4 матчах 5 голів.