Домашня сторінка BEBETO-ROMARIO BEBETO-ROMARIO: “Я розкажу вам, як Неймар може коштувати 222 мільйони”

BEBETO-ROMARIO: “Я розкажу вам, як Неймар може коштувати 222 мільйони”

4 читачів онлайн
0
1,451

Топовий футбольний юрист Маркос Мотта став черговим героєм нашої рубрики і розповів Роману Бебеху, як вдалося провернути головний трансфер минулого літа між ПСЖ та Барселоною, чому Ежидіо тікав з Дніпра та чому бразильці Шахтаря не хотіли повертатися після відпустки.

Трансфер Неймара був очікуваний. Минулого літа ми бачили перехід Погба в МЮ, тож можна було розраховувати, що станеться щось подібне. Великі клуби хочуть великих трансферів. Такі футболісти стають прикладами та ідеалами. Це як гра у шахи. Коли один великий клуб робить супертрансфер – інші хочуть йому відповісти.

Перехід Неймара підштовхнув ринок на правильний шлях. ПСЖ продав 10 тисяч футболок Неймара за 7 годин. Я не юрист ПСЖ, але авжеж ми підтримуємо правила і закони, та розуміємо, як вони працюють.  Важливо розуміти, як працює фінансовий Fair Play. Якщо клуб має 222 мільйони на трансфер Неймара, а футболіст підписав 5-річний контракт, то сума трансферу ділиться на 5 сезонів. Тобто за цей час клуб має реалізувати усі маркетингові права, щоб дозволити собі цей трансфер. ПСЖ це великий і сильний клуб, який готовий до всього.

Я юрист Неймара з 14 років – з того часу, як він був маленьким хлопчиком. Поруч з Неймаром завжди був батько – він великий мозок. Він продумує багато речей наперед. Неймар підписав угоду з Найк у 14 років. Батько був власником прав на нього. Це важливо мати такого агента, який допомагає і контролює твою кар’єру. Такі заходи, як у Києві, дозволяють нам дискутувати про такі речі, як права на футболістів.

Ежидіо та Дніпро? Ми маємо великий досвід тут. У нас були нормальні робочі стосунки Дніпром. Але ж ви розумієте, шо таке стосунки між гравцем і клубом. Інколи все добре, інколи ні. Іноді футбольні клуби мають проблеми з виконанням взятих на себе зобов’язань. Ми не хочемо воювати проти клубів, але інколи це трапляється. Коли це треба – ми готі захистити наших футболістів. Дніпро має фінансові пробемИ, і про це знають всі. Історія проста – якщо клуб не платить, то гравець хоче піти. Якщо те, що говорить гравець – правда, то все можна перевірити електронними виплатами, банківськими акантами, іншими документами. Якщо я не помиляюся, йому не платили 3 місяці, тож ми допомогли йому розірвати контракт.

Історія з гравцями Шахтаря після початку війни? Так, справді більшість гравців тоді спілкувалися з нами. Ми розуміли, що треба бути дуже обережними. Ми контактували з ФІФА, з клубними юристами Шахтаря, з агентами гравців, дуже уважно вивчали ситуацію. Ви знаєте, як все вирішилось. Клуб написав листа гравцям, змінив місце базування і досягли компромісу.

Чому Тейшейра вибрав Китай? Так, ми робили трансфер Алекса в Україну. Цього разу його хотіли бачити у себе дуже багато клубів. Так, фінансовий аспект трансферу важливий, але вважаю, що переїзд у Китай це рішення Алекса, і нам треба поважати його рішення.

 

 

 

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в BEBETO-ROMARIO
Закриті коментарі

Перевірте також

Еліна Світоліна. Про відверту фотосесію, бокс та Роналду

Повне інтерв'ю Романа Бебеха з Евеліною Світоліною із Лондона. Дізнайся більше про одну із…