Домашня сторінка Актуально Бейл і Ремзі фактично гарантують Вельсу вихід до 1/8 фіналу. Валлійці, попри незабитий пенальті, перемагають Туреччину

1 min read
0
3,722

Стартували другі матчі в групі А – у Баку збірна Туреччини грала з Вельсом

У першому поєдинку на Євро турки програли Італії з рахунком 0:3, а валлійці вирвали нічию у матчі зі Швейцарією. Тому результат цієї зустрічі був важливий для обох команд. Адже у разі перемоги Вельс мав гарні шанси на вихід із групи, а Туреччина, навпаки, у разі поразки надзвичайно ускладнила б свою ситуацію.

Вже на 6-й хвилині Аарон Ремзі змарнував чудову нагоду вивести свою команду вперед

Після зрячої розрізної передачі від Бейла він на замасі лівою ногою прибрав Союнджу і в одразу пробив правою у ближній кут з лінії воротарської зони – Чакир відбив на кутовий.

За декілька хвилин гравці збірної Туреччини відповіли своїм гострим моментом. Дженгіз Ундер прострілив на Бурака Їлмаза і той в дотик завдав удару з тринадцяти метрів. М’яч влучив у захисника і пролетів поруч зі стійкою.

Гравці Вельсу на старті поєдинку діяли значно краще за свого суперника і поступово напосідали на ворота Угурджана Чакира. Супернагоду у середині тайму змарнував Ремзі. Бейл розкішним закиданням за спини захисників вивів віч-на-віч із голкіпером півзахисника Ювентуса. Але той, вочевидь, не повірив своєму щастю, поквапився і з вбивчої відстані пробив набагато вище воріт.

Все ж з третьої нагоди півзахисник Вельсу таки забив. Той же Бейл знову виконав прекрасну передачу на Ремзі, якого вкотре загубили захисники Туреччини. 30-річний півзахисник прийняв м’яч на груди і другим дотиком відправив його у кут воріт – 0:1.

Варто відзначити всі три передачі-цукерочки, які віддав Гарет Бейл, і те, як Ремзі щоразу уникав положення поза грою.

Одразу по перерві номінальні господарі поля ледь не відігралися

Після серії передач головою Бурак Їлмаз із декількох метрів розстрілював ворота Денні Ворда. Та м’яч після удару капітана збірної Туреччини полетів над поперечкою.

На 60-й хвилині Гарет Бейл заробив пенальті для збірної Вельсу. Челік сфолив на гравцеві мадридського Реала на межі штрафного майданчика – головний арбітр зустрічі без вагань вказав на позначку. Виконувати одинадцятиметровий взявся сам капітан, але пробив вище воріт.

Буквально за хвилину Бейл міг реабілітуватися. Чакир отримав передачу від захисника і дуже довго думав, що робити далі. Настільки довго, що до нього встиг підбігти Бейл. Голкіпер Туреччини все ж вирішив вибивати вперед, але влучив у капітана Вельсу. М’яч після рикошету від валлійця, на щастя для турків, пролетів поруч зі стійкою.

Гравці Туреччини, хоч і створили декілька моментів, але пробити Ворда так і не змогли. А на останній доданій до основного часу хвилині номінальні гості таки забили вдруге. Бейл просто познущався із захисників біля кутового прапорця, продерся по лицьовій лінії до штрафного майданчика і відпасував на Робертсона, який в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 0:2.

Вельс фактично гарантує собі путівку до 1/8 фіналу, а Туреччина може потроху прощатися з Євро.