Бенефіс Голанда та нереальний камбек Баварії! Левандовський знищує Боруссію у драматичному дербі

Драматична розв’язка німецького дербі у 24-му турі Бундесліги

Старт імені Голанда

Уже на початку виїзного матчу з Баварією дортмундці вийшли вперед. На 2-й хвилині Голанд точно пробив з-за меж штрафного майданчика – 1:0. За 7 хвилин той же Голанд зробив дубль. Азар пройшов флангом та віддав передачу на молодого норвезького таланта. Цей дубль став найшвидшим у ворота Баварії на домашньому стадіоні мюнхенців.

Відповідь Левандовського

Баварія почала відігруватися ще у першому таймі. Сане на фланзі накрутив суперника і потужно прострілив на дальню стійку, де перебував самотній Левандовський – 1:2. Цей гол повернув Баварію у гру.

До перерви господарі отримали шанс зрівняти рахунок. Коман змусив дортмундців сфолити у штрафному майданчику. Після перегляду відеоповтору арбітр призначив пенальті, який точно виконав Левандовський – 2:2 у роздягальню.

Переможний спурт Баварії

На початку другого тайму у складі гостей відбулася вимушена заміна – автор дубля Голанд отримав ушкодження і змушений був піти з поля. Баварія продовжила тиснути і домоглася свого на 88-ій хвилині зустрічі. Горецка вдало зіграв на добиванні головою – рахунок став 3:2. Крапку у поєдинку поставив Левандовський. Польський нападник отримав передачу від Девіса та пробив чітко в кут – 4:2. Для Баварії це Класичне стало п’ятим переможним поспіль.

Особиста дуель найкращих форвардів німецького чемпіонату завершилася на користь Левандовського – 3:2. У поляка вже 31 забитий м’яч в сезоні. Голанд тримається другим – 19 голів. Переслідує норвежця португальський легіонер Айнтрахта Андре Сілва, у якого теж 19 м’ячів цього сезону.

У турнірній таблиці Баварія втримала першу сходинку Бундесліги. Найближчий переслідувач, Лейпциг, відстає на 2 очки. Боруссія посідає 6-ту сходинку.