Бенефіс Малиновського в Серії А! Українець голом і асистом допоміг Аталанті у матчі з Вероною. ВІДЕО

Гравець збірної України знову серед найпомітніших

Бенефіс Малиновського

Руслан Малиновський був серед найкращих гравців Аталанти у невдалому матчі Ліги чемпіонів з Реалом. Джан П’єро Гасперіні не міг залишити у запасі на матч з Вероною такого продуктивного для атаки футболіста. Адже Малиновський у грі з мадридцями віддав дві передачі, які мали б завершитися голом, але Сапата не переграв Куртуа.

Гравець збірної України виділявся активністю з перших хвилин і це принесло користь вже до перерви. На 32 хвилині Федеріко Дімарко у боротьбі з гравцем Аталанти у власному штрафному майданчику підіграв собі рукою, що головний арбітр зустрічі Лука Пайретто розцінив на пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Руслан Малиновський, для якого забивати Вероні звична справа. Саме цій команді “пощастило” першій в Серії А пропустити від українця – 7 грудня 2019 року Аталанта перемогла 3:2, а Малиновський відзначився своїм першим голом за бергамасків. 0:1!

На 42 хвилині до забитого м’яча українець додав і результативну передачу. Малиновський виграв верхову боротьбу в Тамеза і скинув м’яч на хід Сапаті. Колумбійський форвард таким подарунком від партнера скористався, протиснувший захисника і пробивши повз Сільвестрі у сітку воріт Верони – 0:2!

Після перерви бергамаски зменшили тиск на ворота господарів, чим ледь не скористався Лазович. Атакувальний гравець Верони мав свій шанс, але вихід віч-на-віч з Голліні сербу реалізувати не вдалося.

Дебют Коваленка

На 87 хвилині сталася історична подія – Віктор Коваленко дебютував за основу Аталанти. І ледь одразу не відзначився гольовою передачею, коли після скидання від ексгравця Шахтаря Ілічич поцілив у поперечку. Коваленко замінив на полі Руслана Малиновського! Малиновського, який з оцінкою 8,7 від порталу Whoscored, став найкращим гравцем матчу з Вероною!