Новачок італійської Серії А Беневенто встановив рекордне “досягнення”. Дебютанти елітного дивізіону у 13-му турі зазнали поразки в матчі проти Сассуоло з рахунком 1:2. Ця невдача стала 13-ю поспіль на старті сезону.

Матч із Сассуоло міг перервати суху, в плані набору очок, серію італійців. Беневенто із 67-ї хвилини грав в меншості, але утримував нічийний рахунок 1:1. Втім, Сассуоло зміг дотиснути суперника і на 90+4 хвилині Пелузо із передачі Берарді забив переможний для своєї команди гол.

Таким чином Беневенто встановив новий антирекорд старту чемпіонату серед європейських ТОП-5 ліг. Попередній результат із 12 поспіль програних матчів на старті належав Манчестер Юнайтед сезону 1930/1931 років.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.