Бенфіка – Шахтар. Чи зможуть лісабонці взяти реванш у Гірників?

Бенфіка у матчі-відповіді 1/16 фінала Ліга Європи прийме вдома донецький Шахтар.

Лісабонці після поразки у Харкові 1:2 все одно зберігають великі шанси аби пройти до наступної стадії. Для цього підопічним Бруно Лажа достатньо перемогти з рахунком 1:0.

Минула гра з Шахтарем продемонструвала, що як тільки Бенфіка включає високий пресинг, то українська команда одразу починає грати більш напружено і допускає чимало помилок.

Зіграє головний форвард лісабонців у цьому сезоні Вінісіус, крім того можливо в цьому матчі зіграє правий захисник Алмейда, що теж може стати негативним фактором для Гірників, оскільки тоді Ісмаїлі не зможе почувати себе так вільно на лівому фланзі, як це було в першому матчі. До того ж фактор домашнього поля і потреба відігруватися стане потужним мотиваційним фактором для Бенфіки і водночас – справжнім випробуванням для Шахтаря.

Команда Каштру продемонструвала відверто невиразний перший тайм у першому поєдинку. Проте на другу половину зустрічі вийшов зовсім інший Шахтар. Гірники з перших хвилин почали активно тиснути на ворота Бенфіки, що й призвело до першого голу. Але як тільки футболісти українського клубу заспокоїлися, Бенфіка показала, що вона теж вміє грати в атакувальний футбол і зрівняла рахунок. В цей момент було помітна незлагодженість дій у центрі захисту Шахтаря.

(Photo by Michael Steele/Getty Images) Прогноз

Мотивація Бенфіки у цьому матчі, відновлення Вінісіуса, а також стрімка і потужна атакувальна гра робить Бенфіку фаворитом цієї зустрічі.

Тому цілком логічно буде припустити перемогу Бенфіки і тотал більше 2,5.